Islandi lennupiletid

Mis moodi osta soodsad lennud Islandile?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas ikkagi leida suurepärasase hinnaga lennud Islandile? Hakka lihtsalt pihta selle ülevaate lugemisest! Just nõnda lihtne kogu teema lühidalt kokku võttes ongi.

Järgnevatesse lõikudesse oleme koondanud tähtsa info piletite tüüpilistest hindadest ning viisidest, mis moel võimalikult kiirelt ja lihtsalt endale Islandi pardakaardid kotti pista. Ja seda reisides algusega nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Islandi

Missugused on muud tasuta lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta tipptasemel turvalisi lennupiletite võrdlusportaale. Otsusta ja osta käigu pealt odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Islandi lennupiletid tasub tasku pista?

Islandile lendamiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 169 eurot maksvad lennupiletid on ületamas normaalset hinnapiiri. Igasugune hind, mis on vähem kui 137 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks.

Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Islandi lennupiletid reisinõustajatelt

Tavalised reisifirmad haaravad lendude hangeldamisel mõnikord korraliku rahasumma, mille on sunnitud reisisõber omast taskust maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisile mineku kulu.

Täna ei ole sugugi reaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot teenustasudeks maksta. Iseseisvalt Islandile trippi korraldades ja lennupileteid soetades saab omada täielikku kontrolli soodsaimate hindade saamise osas.

Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum lähenemine.

Leia parima hinnaga lennupiletid Islandi

Islandi lennupiletid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Islandile lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki odavat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi kaugematesse riikidesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kahtlane mõte olla.

Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vägevaid lennudiile täpselt sõlmjaamadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid piletitele Soomest Põhja-Ameerikasse.

Katseta mõne hetkega klappivaid lendude kuupäevi Islandile

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Island ja vali sobivad päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Islandi lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Harilikult jäävad Islandi lennuotsade hinnad skaalale 122 eurot kuni 220 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad paika määratud aegadeks lendude jahtimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Wizz Air ja airBaltic.

Loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid maiuspalu. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Islandile olnud umbkaudu 49 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna taolised piletid lähevad mõnikord vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Islandile

Kuhu iganes sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisisellidele, kel ei ole konkreetsed kuupäevad sedavõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda pealtnäha kasutud lennukampaaniad reaalselt üsna mõistlikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest kampaaniahinnast Oslost Mehhikosse.

Täiesti esimene reaktsioon “No ja siis, mingist suvalisest linnast” asendub õhinaga broneerida reis eriti odavalt. Vahetevahel annab sel moel korralikult põnevaid lennukombinatsioone luua.

Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samaaegselt annab see võimaluse rohkem maailma paiku avastada ja kogu tripi veelgi kustumatumaks teha.

 

Jälgi Islandi reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on hea mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, paljude otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et päevavalguse kätte odava hinnaga Islandi lennud.

Kahjuks reklaamitakse reaalsete reisipakkumiste loosungi all aeg-ajalt tõelist prahti. Enne iga värske hindade ülevaate levitamist kontrollime oma jõududega kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Islandi hindu on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark koostab koos DELFI reisirubriigiga igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige soodsamad lennuvariandid Islandile sellest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Alusidee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Tšekime ette antud ajaperioodil kõik soodsama hinnaga Islandi lennud üle. Pärast jagame diile lugejatega.

Hetkel on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid Islandile või on ülevaade juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole hullu, kuna avaldame siin lehel palju muid variante keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Islandile odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Islandi reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mõnda ägedat odavmüüki. Nii saad kokkuvõttes säästa küllaga oma eelarve pealt.

Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade listis Islandi lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides osta lende Korfule, siis võib marjaks ära kuluda Ryanair välkmüük Eestist.

Täpsemalt võiksid saada promomüügi raames säästlikumalt edasi Barcelona lennujaama. Sealt kandist on võimalik otsemaid edasi reisida. Ja seda tunduvalt paremate piletihindadega alternatiividega kõrvutades.

Me hoiame olulisematel suurmüükidel silma peal. Uudista lihtsalt meie lennumüükide rubriiki ning omandad hetkega panoraamvaate, missugused müügirallid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Islandi lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Odavaima maksumusega piletid võivad olla ainult 102 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab rohkem kui 1200 lennufirma ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Reykjavik-Tallinn keskeltläbi 102 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Tavalised kahe otsa lendude hinnad jäävad Tallinn-Reykjavik suunal piiridesse summas 149 eurot kuni 244 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie lennudiile jälgides selgel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top