Kaliningradi lennupiletid

Mis moodi leida eriti hea hinnaga lennud Kaliningradi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Normaalsete reisipiletite üles korjamine Kaliningradi pole alati just liivakastimäng. Aga turuhindade valdamine ning reisidiilide lehtede tundmine on tähtis. Sest kui sul on sihiks Kaliningradi maanduda, siis on enam kui selgelt ratsionaalne teha seda parema hinnaga. Mis põhjusel anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga?

Leia lennukipiletid Kaliningradi
Robson90 / Shutterstock

Missugused on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja broneeri kohe soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Kaliningradi lennupiletid tasub ära osta?

Kaliningradi reisima minekuks on mõttekas eeldada, et üle 232 eurot maksvad lennud on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 192 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks juulikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Juurdehindlusega Kaliningradi lennupiletid reisifirmadelt

Tavalised reisibürood nõuavad endale palga maksmiseks piletite vahendamisel sageli päris korraliku vaheltkasu, mida peab piletite ostja enda rahakotist tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud loomulik reisi eelarve kulurida.

Nüüd pole sugugi aus ei 3 eurot, 11 eurot ega 20 eurot müügitasudeks maksta. Omal käel Kaliningradi trippi planeerides ja lennupileteid soetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum otsus.

Leia parima hinnaga lennukipiletid Kaliningradi

Kaliningradi lennud Riiast või Helsingist

Osa reisisõpradest valib Kaliningradi lendamise hoopiski algusega Helsingist. Kui elad näiteks Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende kaugematesse riikidesse, ei pruugi Riiast reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vägevaid lennudiile antud lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Uuri kohe sobilikke lendude kuupäevi Kaliningradi

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Kaliningrad ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Kaliningradi lendude hinnatase ja firmad

Tavaliselt asetuvad Kaliningradi lennuotsade hinnad vahemikku 294 eurot kuni 310 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saad fikseeritud aegadeks piletite broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud airBaltic ja Aeroflot.

Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Kaliningradi olnud umbkaudu 132 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks peab kähku tegutsema, sest sellise mastaabiga vinged hinnatormid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Kaliningradi

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel ei ole fikseeritud kuupäevad niivõrd tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul kasutud lennukampaaniad tegelikult üsna väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest erihinnast Oslost Aasiasse.

Esmane emotsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida reis iseäranis soodsalt. Mõnikord annab sel viisil korralikult huvitavaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks teha.

Leia soodsa hinnaga lennukipiletid Kaliningradi

Uuri Kaliningradi lennudiile

Paindliku aja korral tasub uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diiliportaale, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et teha kindlaks vähese hinnaga Kaliningradi lennud.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete lennuleidude nime all nii mõnigi kord kallist prügi. Enne iga uue diili jagamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Kaliningradi lende on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark loob koos DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida odavaima hinnaga lennud Kaliningradi antud mastaapsest kokkuvõttest.

Alusmõte on alati äärmiselt lihtne. Vaatame konkreetsel ajaperioodil eranditult kõik odavaimad Kaliningradi piletid üle. Seejärel jagame neid reisisõpradega.

Praegu on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende Kaliningradi või on artikkel juba korralikult kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole hullu, kuna avaldame siin lehel palju teisi võimalusi keskmisest soodsamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Kaliningradi odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Kaliningradi tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on toimumas mingit kasulikku odavmüüki. Saad kokku hoida täitsa korralikult raha. Iga kord ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade listis Kaliningradi lennupileteid nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku lähteülesande. Kui tahad saada pileteid Gran Canariale, siis võib aidata Ryanair kampaania alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võiksid saada kampaania käigus säästlikumalt otse Pariisi. Sealt on reaalne otse lõppsihtkohta lennata. Pealegi tunduvalt paremate piletihindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame kogu aeg tähtsamatel sooduskampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli sujuvalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ning omandad hetkega ülevaate, millised “kreisid päevad” praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kaliningradi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Kaliningrad-Tallinn keskmiselt 144 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Absoluutselt! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla vaid 144 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Tüüpilised mõlema otsa lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Kaliningrad lennuliinil vahemikku 211 eurot kuni 274 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik kõvasti raha välja käia ega meie lennudiile kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle tuhande lennukompanii ja edasimüüja reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine muuda lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top