Napoli lennupiletid

Mil moel soetada säästuhinnaga piletid Napolisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Napoli tripi planeerimisega kannapealt appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud erakordselt soodsate hindadega lende.

Niisiis, suuna pilk allapoole, et saada teada, mis on lendude normikohased hinnanivood, sobivaimad lennuvedajad Lõuna-Itaaliasse rändamiseks ning mis moel soetada otsemaid reaalajas odavaima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Napoli

Mis on veel tasuta lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite võrdluslehti. Otsusta ja broneeri käigu pealt soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Napoli lennupiletid tasub ära võtta?

Lõuna-Itaaliasse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 237 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Nähes piletihinda, mis jääb alla 200 eurot tasub julgelt ära võtta.

Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Napoli lennud reisinõustajatelt

Tavalised reisinõustajad võtavad endale preemiaks piletite müümisel sageli päris korraliku summa, mille peab reisisõber enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Täna ei ole sugugi normaalne 7 eurot, 13 eurot või lausa 18 eurot lisatasudeks maksta. Omal käel Lõuna-Itaaliasse trippi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid.

Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes targem tegu.

Leia lennupiletid Napoli

Napoli lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt asetuvad Napoli lennuotsade hinnad vahemikku 148 eurot kuni 188 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lendude otsimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Wizz Air.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Viimaste aastate kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Lõuna-Itaaliasse olnud umbes 13 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sedavõrd vahvad hinnapommid müüakse läbi väga ruttu.

Testi mõne hetkega klappivaid lendude kuupäevi Lõuna-Itaaliasse

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Napoli ja määra sobivad päevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Napoli lennud Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa kaasmaalastest valib Lõuna-Itaaliasse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda eksootilisematesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kehv idee olla.

Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant vingeid pakkumisi just nimelt nendest linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Lennufirmade sooduskampaaniad Lõuna-Itaaliasse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kellel pole fikseeritud lennuajad nii tähtsad.

Vahel võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid tegelikkuses üsna väärtuslikuks. Näiteks võid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 220-eurosest eripakkumisest Roomast Tšiilisse.

Esmane emotsioon “Ähh, kuskilt Euroopast” asendub põnevusega broneerida lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahel annab sel moel korralikult huvitavaid lennukombinatsioone luua.

Kasvõi pikkade lendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam maailma paiku avastada ja terve tripi veel unustamatumaks teha.

Leia soodsad lennupiletid Napoli

Vaata Napoli reisidiile

Paindlikuma ajakava korral on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi diiliportaale, paljude otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles riputada silmapaistva hinnaga Napoli lennud.

Kahjuks jagatakse tõeliste lennudiilide pähe ikka ja jälle tõelist saasta. Enne iga uue kampaania levitamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Napoli hindu tasub uurida ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid avastada odavaima hinnaga lennuvariandid Lõuna-Itaaliasse antud mastaapsest kokkuvõttest.

Taustal olev idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame ette antud ajahetkel kõik odavaima hinnaga Napoli piletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult oma aja ära elanud. Ehk aga pole probleemi, kuna näitame siin samas terve kamalutäie muid variante odavate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Lõuna-Itaaliasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub uurida Napoli tripi jaoks, kas hetkel on möllamas mõnda mõnusat odavmüüki. Võid säästa täitsa korralikult raha.

Alati ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade listis Napoli lende olema välja toodud. Toome suvalise näite. Kui tahad soetada lennureisi Tenerife North lennujaama, siis võib appi tulla Ryanair välkmüük algusega Tallinnast.

Põhimõtteliselt võiksid saada müügi käigus soodsamalt kohale Berliini. Sealt on võimalik otse edasi reisida. Ja seda tunduvalt madalamate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades.

Hoiame pidevalt laiematel piletikampaaniatel silma peal. Uudista sujuvalt Reisitarga lennumüükide sektsiooni ja saad koheselt panoraamvaate, mis ostumürglid praegusel hetkel esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Napoli lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Napoli-Tallinn keskeltläbi 9 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Täielikult! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad isegi olla vaid 9 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt reisimiseks on vajalik oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima lennupileti maksumuse.

Harilikud mõlema suuna lennuhinnad platseeruvad Tallinn-Napoli lennuliinil vahemikku 36 eurot kuni 95 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisileide kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait lubab üle 1200 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top