Odavad lennupiletid Moskvasse

Mil moel leida head piletid Moskvasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
Megasoodsa hinnaga lendude hankimine Moskvasse pole alati just liivakastimäng. Aga turu keskmiste hindade teadmine ja reisidiilide saitide tundmine on vajalik. Sest kui sul on sihiks Moskvasse trippida, siis on ilmselgelt asjalik teha seda parema hinnaga. Milleks anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Mis on muud turvalised lendude võrdlussaidid?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Langeta oma valik ja haara käigu pealt odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Moskva lennupiletid tasub kotti pista?

Moskvasse lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 211 euroga pakutavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Igasugune hind, mis on vähem kui 118 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Moskva lennupiletid reisiekspertidelt

Tüüpilised reisikonsultandid haaravad lennupiletite hangeldamisel mõnikord korraliku rahasumma, mille peab lennupiletite ostja enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud normaalne reisi eelarve kulurida.

Täna ei ole kuskilt otsast reaalne 3 eurot, 13 eurot või lausa 14 eurot tasudeks välja käia. Omal käel Moskvasse trippi planeerides ja lennupileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisiekspertide ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõttekam tegu.

Moskva lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Moskvasse lendamise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale.

Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse paikadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine küsitav idee olla.

Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid reisidiile täpselt sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside soodusmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kariibidele.

Uuri kohe sobilikke reisi kuupäevi Moskvasse

Pane sisse sihtkoht ehk Moskva ja vali eelistatud päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Moskva lendude hinnatase ja lennuvedajad

Enamjaolt platseeruvad Moskva lennureiside hinnad vahemikku 140 eurot kuni 201 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida saad paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Aeroflot. Selgelt on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule tõelisi kompvekke. Viimase aastakümne odavaimad lennupiletid on Tallinnast Moskvasse olnud veidi siia-sinna 97 eurot. Selliste hindade krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vägevad hinnalangusega piletid ostetakse väga ruttu.

Lennukompaniide soodusmüügid Moskvasse

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid muudavad reisi odavamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kellel ei ole kindlad välja- ja tagasilennu ajad nii olulised. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennumüügid tegelikult üllatavalt kasulikuks.

Praktiliseks näiteks võid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest erihinnast Roomast Mehhikosse. Esimene emotsioon “Ähh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis võimalusega osta lennureis eriti taskukohaselt. Vahetevahel annab sel viisil päris ägedaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus veeta ööd mingis suurlinnas. Samaaegselt annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti nautida ja terve tripi veel kustumatumaks teha.

Jälgi Moskva lennudiile

Avatud ajakava korral on suurepärane idee kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada vähese hinnaga Moskva lennud.

Ausalt öeldes jagatakse reaalsete lennupakkumiste pähe aeg-ajalt kallist rämpsu. Enne iga uue kampaania postitamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad lendude hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Moskva lennuotsi tasub piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob koostöös Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Võid leida odavaima hinnaga lennuvariandid Moskvasse taolisest suurest kokkuvõttest. Aluseks olev idee on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Vaatame konkreetsel ajahetkel kõik soodsaimad Moskva lennupiletid üle. Seejärel jagame leide külastajatega.

Hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest lende Moskvasse või on kokkuvõte juba korralikult kehtivuse kaotanud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame selles postituses terve kamalutäie teisi võimalusi keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Moskvasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Soovitame uurida Moskva reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mingisugust ägedat odavmüüki. Võid päeva lõpuks säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi müügikampaania nimekirjas Moskva lende olema välja toodud.

Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad soetada lennupileteid Kreeka saartele, siis võib aidata Wizz Air suurmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada kampaania tulemusena soodsamalt kohale Pariisi lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid lõpuni välja reisida. Pealegi tunduvalt eeskujulikemate pileti maksumustega võrreldes Eestiga.

Me hoiame olulisematel odavmüükidel silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate lehte ning saad koheselt ülevaate, millised “osturallid” hetkel ilma teevad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Moskva lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Soodsaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla vaid 92 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt reisimiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse enam kui 1200 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Moskva-Tallinn keskeltläbi 92 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Harilikud edasi-tagasi lendude hinnad jäävad Tallinn-Moskva suunal piiridesse maksumuses 115 eurot kuni 170 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides selgel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top