Kalamata lennupiletid

Mil viisil haarata head lennupiletid Kalamatasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Kuidas haarata ahvatleva hinnaga lennupiletid Kalamatasse? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle kokkuvõtte lugemisest! Just niivõrd mugav antud küsimus reaalsuses ongi. Sellesse ülevaatlikkusse postitusse oleme koondanud ammendava ringvaate piletite tavalistest hindadest ning valikutest, mil moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Kalamata piletid e-kirjaga meili peale saada. Ja seda algusega nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist.

Leia parima hinnaga lennupiletid Kalamatasse
Pit Stock / Shutterstock

Mis on veel turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Otsusta ja osta kohe odavad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Kalamata lennupiletid tasub kotti pista?

Kalamatasse lendamiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 224 euroga pakutavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 103 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks paar nädalat enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Krõbedama hinnaga Kalamata lennud reisiekspertidelt

Tavalised reisieksperdid haaravad lendude müümisel tihtilugu korraliku komisjonitasu, mille peab ostja enda rahakotist tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida.

Täna ei ole sugugi aus 6 €, 10 € või kogunisti 18 € tasudeks maksta. Iseseisvalt Kalamatasse reisi korraldades ja pileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum variant.

Leia soodsad lennupiletid Kalamatasse
Pit Stock / Shutterstock

Kalamata lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Kalamatasse lendamise hoopiski algusega Riiast. Omades elukohta Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende eksootilisematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vägevaid lennudiile antud sõlmjaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingi lennujaamast Põhja-Ameerikasse.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Kalamatasse

Pane sisse sihtkoht ehk Kalamata ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Kalamata lendude hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt asetuvad Kalamata lennupiletite hinnad skaalale 128 eurot kuni 202 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saad kindlateks aegadeks piletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ning Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Selgelt on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Läbi aegade kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Kalamatasse olnud umbes 144 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna need lähevad mõnikord mõne tunniga kaubaks.

Lennukompaniide soodusmüügid Kalamatasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim kuluvad need ära reisisõpradele, kel pole konkreetsed lennuajad niivõrd olulised.

Mõnikord võivad osutuda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikult võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena võiksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest erihinnast Berliinist Mehhikosse.

Täiesti esimene tunne “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis põnevusega saada lennureis eriti taskukohaselt. Vahel annab sel moel päris ägedaid eelarve kärpeid teha.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samas annab see võimaluse veel rohkem sihtkohti nautida ja kogu tripi isegi veel kustumatumaks teha.

Leia odavad lennupiletid Kalamatasse

Vaata Kalamata lennuleide

Paindlikuma graafiku korral on hea idee uudistada, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles kaevata sõbraliku hinnaga Kalamata lennupiletid.

Kahjuks jagatakse tõeliste reisidiilide asemel nii mõnigi kord kalli hinnaga prahti. Enne iga uue pakkumise üles riputamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Kalamata lende on mõistlik uurida ostukorvist

Reisitark loob koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid leida kõige odavamad lennuvõimalused Kalamatasse sellest suurest ülevaatest.

Alusidee on alati äärmiselt lihtne. Tšekime ette antud ajahetkel täiesti kõik soodsama hinnaga Kalamata lennupiletid üle. Jagame reisidiile reisiplaneerijatega.

Hetkel on tõenäoline, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende Kalamatasse või on ülevaade juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Äkki pole probleemi, kuna pakume selles artiklis küllaga muid tööriistu taskukohaste lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Kalamatasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Soovitame kontrollida Kalamata tripi teostamiseks, kas hetkel on möllamas mingit kasulikku müüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade listis Kalamata lende olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise näidisolukorra. Kui tahad soetada lennupileteid Samosele, siis võib appi tulla Ryanair välkmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada selle tulemusena soodsamalt otse Pariisi. Sealt kandist on reaalne otse lõpuni välja reisida. Pealegi tunduvalt eeskujulikemate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Me hoiame suurematel piletikampaaniatel korralikult silma peal. Tšeki sujuvalt Reisitark.ee kampaaniate rubriiki ja saad hetkega ülevaate, missugused soodukate rallid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kalamata lennupiletite kohta

loader-image

Pole küsimustki! Soodsaima maksumusega lennud võivad olla vaid 154 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennusuunal Tallinn-Kalamata-Tallinn keskmiselt 154 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Ootuspärased edasi ja tagasi lennupiletite hinnad paiknevad Tallinn-Kalamata suunal piiridesse maksumuses 204 eurot kuni 312 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides nähtaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top