Kosi lennupiletid

Kuidas hankida säästuhinnaga lennupiletid Kosi saarele?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas osta keskmisest soodsamad lennud Kosi saarele? Hakka lihtsalt pihta selle ülevaate läbi lugemisest! Just nii lihtne odavate lennureiside temaatika lõppude lõpuks ongi. Järgnevate lõikude näol oleme koondanud tähtsa info lennupiletite tavalistest maksumustest ning variantidest, kuidas võimalikult hõlpsalt ja kiiresti endale Kosi piletid kotti panna. Ja seda reisides algusega nii Riiast, Helsingist, Tallinnast kui Stockholmist. Leia parima hinnaga lennupiletid Kosi saarele

Mis on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja haara kohe taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Kosi lennupiletid tasub ära osta?

Kosi saarele reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 230 euroga pakutavad lennud on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 115 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Kosi lennud reisivahenduse OÜdelt

Harilikud reisieksperdid võtavad endale preemiaks lendude vahendamisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mille peab tarbija enda rahakotist kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud normaalne reisi planeerimise osa. Nüüd ei ole sugugi ratsionaalne 7 €, 8 € või kogunisti 16 € lisatasudeks välja käia. Ise Kosi saarele reisi korraldades ja lennupileteid šopates saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Igal juhul on ise ostmine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam variant. Leia soodsad lennupiletid Kosi saarele

Kosi lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Kosi saarele reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad üle lahe juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste avastamiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse sihtkohtadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air. Isegi jahtides lennupileteid kaugematesse paikadesse, siis ei pruugi Helsingist või Riiast reisi alustamine halb idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt väga häid reisidiile just sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Soomest Ameerikasse.

Katseta kohe sobilikke kuupäevi Kosi saarele

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Kos ja määra klappivad päevad. Võrdle vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Kosi lennupiletite hinnatase ja lennubrändid

Enamjaolt asetuvad Kosi lennureiside hinnad skaalale 150 eurot kuni 188 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võiksid kindlateks aegadeks piletite broneerimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ning Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Kosi saarele olnud veidi siia-sinna 121 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest niivõrd vinged hinnatormid ostetakse imeruttu.

Lennufirmade kampaaniad Kosi saarele odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub kontrollida Kosi reisi jaoks, kas nüüd on toimumas mingisugust kasulikku müüki. Saad päeva lõpuks säästa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi kampaania sihtkohtade listis Kosi lennupileteid olema esile toodud. Võtame juhusliku näidisolukorra. Kui soovid soetada lennupileteid Menorcale, siis võib aidata tuntud odavlennufirma kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada selle raames soodsamalt kohale Londoni lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsejoones lõppsihtkohta põrutada. Ja seda tunduvalt madalamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga. Hoiame olulisematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Uuri lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ning saad koheselt 360° vaate, missugused “osturallid” hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Kosi saarele

Vaata Kosi lennudiile

Paindliku graafiku korral on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisiportaali, erinevate otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et välja panna soodsa hinnaga Kosi lennupiletid. Kahjuks jagatakse reaalsete reisileidude loosungi all nii mõnigi kord hingehinda maksvat prahti. Enne iga uue hindade ülevaate jagamist vaatame ise kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Kosi lende on mõttekas piiluda ostukorvist

Reisitark loob koos DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada soodsaimad lennud Kosi saarele antud laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Mõte on ikka ja alati tõeliselt otsekohene. Kontrollime ette antud ajahetkel kõik odavaimad Kosi lennud üle. Jagame reisidiile reisifännidega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende Kosi saarele või on ülevaade juba korralikult aegunud. Äkki pole probleemi, kuna avaldame selles artiklis terve kamaluga muid tööriistu odavate lendude välja raalimiseks.

Lennukompaniide kampaaniad Kosi saarele

Mis iganes kohta sa reisi ei kavandaks, lennuettevõtete kampaaniad teevad reisi soodsamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel ei ole fikseeritud kuupäevad sedavõrd olulised. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud allahindlused tegelikult võrdlemisi väärtuslikuks. Näiteks võiksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 220-eurosest eripakkumisest Berliinist Taisse. Esimene reaktsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis võimalusega osta reis iseäranis odavalt. Mõnikord saab sel moel korralikult ägedaid eelarve kärpeid teha. Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib tulla vajadus ööbida mingis vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse rohkem maailma paiku nautida ja kogu tripi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kosi saare lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised mõlema suuna lennuhinnad asetuvad Tallinn-Kos suunal piiridesse summas 149 eurot kuni 263 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid hankides poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie lennudiile jälgides olulisel määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab enam kui tuhande lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud marsruudil Tallinn-Kos-Tallinn ligikaudu 85 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi laekumas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Selge see! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 85 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top