Krakowi lennupiletid

Kuidas osta hea hinnaga piletid Krakowisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Krakowi tripi plaani kavandamisega otsemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud legendaarselt taskukohaste hindadega lennupileteid. Niisiis, liigu allapoole, et saada ülevaade, mis on lennuotsade ootuspärased hinnanivood, sobilikumad lennufirmad Krakowisse lendamiseks ning mis moel haarata koheselt hea hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Krakowi

Missugused on alternatiivsed usaldusväärsed lennupiletite võrdlussaidid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Langeta oma valik ja haara käigu pealt odavad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Krakowi lennupiletid tasub ära võtta?

Krakowisse reisimiseks tasub teada, et enam kui 238 euro eest müüdavad lennud on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 136 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata odavaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Krakowi lennupiletid reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisikonsultandid nõuavad endale palga maksmiseks lendude hangeldamisel sageli päris eeskujuliku komisjonitasu, mille peab reisiline enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole sugugi vastuvõetav ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks välja käia. Omal käel Krakowisse reisi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” tegu.

Leia odava hinnaga lennupiletid Krakowi

Krakowi piletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt asetuvad Krakowi lennureiside hinnad skaalale 133 eurot kuni 180 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võid kindlateks aegadeks piletite ostmisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Wizz Air ja Ryanair.

Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt paisatud lennupiletite turule korralikke maiuspalu. Lähiajaloo odavaimad lennupiletid on Tallinnast Krakowisse olnud umbes 33 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna taolised piletid lähevad enamasti loetud tundidega kaubaks.

Uuri hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Krakowisse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Krakow ja vali eelistatud päevad. Kõrvuta mõne hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Krakowi lennud Riiast või Helsingist

Osa reisilistest valib Krakowisse reisimise hoopistükkis algusega Riiast. Oletame, et elad Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Helsingist reisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle vägevaid lennudiile just sõlmjaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Soomest Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Krakowisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Soovitame kontrollida Krakowi tripi jaoks, kas nüüd on toimumas mõnda mõnusat odavmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa küllaga raha. Alati ei pea sugugi kampaania nimekirjas Krakowi lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Kui soovid saada pileteid Menorcale, siis võib appi tulla Wizz Air suurmüük Eestist. Nimelt võid saada promomüügi tulemusena taskukohasemalt edasi Londonisse. Sealt kandist on võimalik otse lõpuni välja reisida. Pealegi tunduvalt paremate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame alati suurematel soodusmüükidel kenasti silma peal. Tšeki ruttu meie lennumüükide sektsiooni ning saad koheselt 360° vaate, missugused müügirallid antud päeval parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Krakowi

Vaata Krakowi lennudiile

Avatud ajakava puhul on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles riputada odava hinnaga Krakowi lennud.

Otsesõnu jagatakse reaalsete lennuleidude asemel ikka ja jälle kallist prahti. Enne iga värske hindade ülevaate levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Krakowi lende on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid avastada kõige säästlikuma hinnaga piletid Krakowisse taolisest mastaapsest kokkuvõttest.

Kõige aluseks olev idee on alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel kõik soodsaimad Krakowi piletid üle. Pärast jagame diile reisifännidega.

Hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult oma aja ära elanud. Ehk aga pole muret, kuna avaldame siin lehel palju teisi võimalusi keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Krakowisse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisilistele, kel ei ole kindlad lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses üllatavalt kasulikuks. Praktiliseks näiteks saaksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Barcelonast Singapuri.

Täiesti esimene reaktsioon “Njah, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennupiletid iseäranis odavalt. Vahel annab sel viisil korralikult ägedaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus ööbida mingis suurlinnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veelgi enam kohti näha ja terve tripi isegi veel kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Krakowi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Krakow-Tallinn umbkaudu 39 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Justament! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla vaid 39 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Tüüpilised edasi-tagasi lendude hinnad paiknevad Tallinn-Krakow suunal maksumuse ulatusse 77 eurot kuni 158 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba e-kirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab enam kui 1200 lennufirma ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top