Bordeaux lennupiletid

Mil viisil soetada säästuhinnaga lennupiletid Bordeaux’sse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Säästuhinnaga lendude üles leidmine Bordeaux’sse pole alati just imelihtne. Aga turu keskmiste hindade teadmine ning lennutrippide saitide tundmine on vajalik. Sest kui sul on sihiks Bordeaux’sse lennata, siis on päevselgelt arukas teha seda odavama hinnaga. Miks käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Bordeauxi
JeanLucIchard / Shutterstock

Missugused on muud kvaliteetsed lendude võrdlusportaalid?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja haara kohemaid taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Bordeaux’ lennupiletid tasub ära võtta?

Bordeaux’sse lendamiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 182 euroga pakutavad lennud on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 103 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Bordeaux’ lennud reisibüroodelt

Harilikud reisibürood võtavad piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku summa, mille peab reisiline omast taskust maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid nõmedad tasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Tänapäeval pole aga aus ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks maksta. Ise Bordeaux’sse trippi korraldades ja pileteid soetades saab omada täielikku kontrolli odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” otsus.

Leia odava hinnaga lennupiletid Bordeauxi

Bordeaux’ lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa eestlastest valib Bordeaux’sse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate leidmiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel kaugematesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vägevaid lennudiile antud lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Katseta kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Bordeaux’sse

Toksi sisse sihtkoht ehk Bordeaux ja määra klappivad päevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Bordeaux’ lennupiletite hinnatase ja lennubrändid

Üldjoontes jäävad Bordeaux’ lennuotsade hinnad vahemikku 128 eurot kuni 190 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks lendude ostmisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Wizz Air ja Ryanair.

Loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Bordeaux’sse olnud veidi siia-sinna 73 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, sest sellise mastaabiga vahvad hinnapommid ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade soodusmüügid Bordeaux’sse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel ei ole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud odavmüügid tegelikkuses võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 275-eurosest kampaaniahinnast Roomast Taisse.

Esimene reaktsioon “No mida, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis võimalusega broneerida lennureis eriti taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil päris põnevaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti näha ja terve tripi veel meeldejäävamaks teha.

 Leia soodsad lennupiletid Bordeaux

Kontrolli Bordeaux’ lennuleide

Lahtise ajakava puhul on hea mõte vaadata, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tuhnida eeskujuliku hinnaga Bordeaux’ lennupiletid.

Otsesõnu jagatakse reaalsete reisileidude asemel nii mõnigi kord erakordset prahti. Enne iga uue diili postitamist kontrollime ükshaaval lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Bordeaux’ lende on mõistlik kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama leida odavaimad lennuvariandid Bordeaux’sse sellest suurest hinnavaatlusest.

Aluseks olev idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal perioodil kõik soodsama hinnaga Bordeaux’ piletid üle. Pärast jagame diile külastajatega.

Absoluutselt on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba korralikult aegunud. Vast pole probleemi, kuna pakume siin lehel palju teisi variante taskukohaste lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Bordeaux’sse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame tšekkida Bordeaux’ tripi jaoks, kas täna on möllamas mingisugust mõnusat müüki. Nii saad kokkuvõttes säästa palju raha. Igal korral ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade seas Bordeaux’ pileteid olema esile toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Soovides soetada pileteid Tenerife South lennujaama, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Täpsemalt võid saada promokampaania käigus odavamalt kohale Berliini. Antud lennujaamast on võimalik otse lõpuni välja lennata. Seda tunduvalt odavamate piletihindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Kindlasti hoiame tähtsamatel promomüükidel kenasti silma peal. Vaata ruttu Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ning saad koheselt ülevaate, missugused müügirallid praegusel hetkel käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Bordeaux lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud edasi ja tagasi lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Bordeaux lennuliinil vahemikku 143 eurot kuni 232 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades selgel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem võimaldab rohkem kui tuhande lennufirma ja edasimüüja reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Kõige parema hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Bordeaux-Tallinn keskmiselt 113 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Selge see! Parima hinnaga lennud võivad isegi olla vaid 113 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top