Lyoni lennupiletid

Kuidas hankida eriti hea hinnaga piletid Lyoni?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Odava hinnaga reisiväljumiste üles korjamine Lyon’i pole alati hõlbus toiming. Ent turu keskmiste hindade valdamine ja diilisaitide tundmine on vajalik. Sest kui sul on idee Lyon’i lennata, siis on vaieldamatult ratsionaalne teha seda parema hinnaga. Miks tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnaga?

Leia lennupiletid Lyoni
BalkansCat / Shutterstock.

Missugused on alternatiivsed turvalised lennupileti hindade võrdlussaidid?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee valik ja broneeri kohe taskukohased lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Lyoni lennupiletid tasub ära napsata?

Lyon’i lendamiseks tasub arvestada, et üle 191 euroga pakutavad lennud on ületamas normaalset hinnapiiri. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 108 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Lyoni lennud reisinõustajatelt

Tüüpilised reisieksperdid panevad kõrvale lendude vahendamisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud puhkuseplaneerija enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole aga normaalne ei 6 eurot, 13 eurot ega 16 eurot lisatasudeks välja käia. Ise Lyon’i trippi planeerides ja lennupileteid ostukorvi asetades on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisikonsultantide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia parima hinnaga lennupiletid Lyoni

Lyoni lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Lyon’i lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide leidmiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle suurepäraseid pakkumisi neist linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside massilised allahindlused piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Testi kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Lyon’i

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Lyon ja määra klappivad päevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Lyoni lennupiletite hinnatase ja vedajad

Harilikult platseeruvad Lyoni lennuotsade hinnad vahemikku 131 eurot kuni 188 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad.

Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule parajaid reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Lyon’i olnud nibin-nabin 103 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga ägedad hinnakommid ostetakse imeruttu.

Lennufirmade kampaaniad Lyon’i odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad aeg-ajalt sooduskampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Lyoni reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on toimumas mingisugust vinget müüki. Võid päeva lõpuks säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Lyoni lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks täiesti juhusliku näite. Soovides saada lennureisi Korfule, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada soodusmüügi raames odavamalt kohale Barcelona lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõppsihtkohta lennata. Ja seda kõvasti odavamate pileti maksumustega võrreldes Eestiga. Kindlasti hoiame tähtsamatel odavmüükidel kenasti silma peal. Uuri sujuvalt Reisitark.ee lennukampaaniate rubriiki ja saad sekundiga 360° vaate, mis “kreisid päevad” antud päeval ilma teevad. Leia soodsad lennupiletid Lyoni

Jälgi Lyoni lennuleide

Paindlikuma graafiku puhul on hea mõte uudistada, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisiportaali, erinevate võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tähendada super hinnaga Lyoni lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse tõeliste lennudiilide asemel ikka ja jälle tõelist saasta. Enne iga uue hindade ülevaate postitamist vaatame ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Lyoni lennuotsi on mõttekas kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark valmistab koostöös Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada absoluutselt madalaima hinnaga piletid Lyon’i taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Alusidee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal ajaperioodil kõik soodsama hinnaga Lyoni piletid üle. Pärast jagame leide reisisõpradega.

Praegu on realistlik, et sa ei leia ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on kokkuvõte juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Vast pole hullu, kuna tutvustame siin lehel terve kamalutäie teisi variante keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Lyon’i

Mis iganes sihtkohta sa oma trippi ei kavandaks, lennufirmade kampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel ei ole kindlad kuupäevad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul mõttetud lennumüügid tegelikult üsna väärtuslikuks. Juhusliku näitena võid võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest kampaaniahinnast Pariisist Brasiiliasse.

Täiesti esimene tunne “Mida veel, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Mõnikord saab sel moel korralikult huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veelgi enam sihtkohti näha ja kogu reisi veelgi meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Lyoni lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennuliinil Tallinn-Lyon-Tallinn umbkaudu 72 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Absoluutselt! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 72 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Ootuspärased edasi-tagasi lendude hinnad asetuvad Tallinn-Lyon suunal piirjoonte vahele summas 134 eurot kuni 204 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab enam kui tuhande lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top