La Palma lennupiletid

Kuidas haarata ideaalse hinnaga lennud La Palmasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas siis ikkagi krabada magusate hindadega piletid La Palmale? Hakka lihtsalt pihta selle kokkuvõtte lugemisest! Just niivõrd mugav see teema lühidalt kokku võttes ongi. Sellesse ülevaatlikkusse postitusse oleme koondanud tähtsa ringvaate piletite tavapärastest hindadest ning viisidest, kuidas võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale La Palma pardakaardid tasku pista. Ja seda lende alustades nii Helsingist, Riiast, Tallinnast kui Stockholmist. Leia parima hinnaga lennupiletid La Palmasse

Missugused on muud turvalised lendude võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennupiletite hindade võrdlusportaale. Otsusta ja haara kohemaid soodsa hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega La Palma lennupiletid tasub ära napsata?

La Palmale reisimiseks on mõistlik teada, et enam kui 314 euroga pakutavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 190 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga La Palma lennud reisifirmadelt

Tavalised reisikonsultandid võtavad piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku summa, mida peab reisisell enda rahakotist tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud normaalne reisi eelarve kulurida. Tänasel päeval pole aga aus ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot teenustasudeks maksta. Iseseisvalt La Palmale reisi planeerides ja pileteid šopates saab omada täielikku kontrolli soodsaimate lendude saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisikonsultantide ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam variant.

La Palma lennupiletid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa reisisõpradest valib La Palmale lendamise hoopistükkis algusega Riiast. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki odavat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse paikadesse, siis ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on ikka ja jälle silmapaistvaid reisidiile täpselt sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused piletitele Helsingi lennujaamast Põhja-Ameerikasse.

Uuri hetkega sobilikke reisi kuupäevi La Palmale

Pane sisse sihtkoht ehk La Palma ja määra eelistatud lennupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

La Palma lendude hinnatase ja kompaniid

Harilikult platseeruvad La Palma lennupiletite hinnad skaalale 283 eurot kuni 334 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Vueling, airBaltic ning Ryanair. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule parajaid maiuspalu. Viimase aastakümne kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast La Palmale olnud umbes 58 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti vaid tundide jooksul kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad La Palmale odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida La Palma reisiplaani jaoks, kas nüüd on möllamas mingisugust mõnusat kampaaniat. Võimalik on kokkuvõttes säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade listis La Palma lennupileteid olema esile toodud. Võtame täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides broneerida pileteid Mallorcale, siis võib appi tulla Wizz Air suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada promomüügi raames taskukohasemalt kohale Pariisi. Sealt saab otsemaid lõpuni välja lennata. Ja seda kõvasti konkurentsivõimelisemate hindadega Eestiga võrrelduna. Hoiame kogu aeg tähtsamatel piletikampaaniatel silma peal. Kontrolli ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate lehte ning saad koheselt panoraamvaate, mis “hullud päevad” praegusel hetkel ilma teevad. Leia lennupiletid La Palmasse

Uuri La Palma lennuleide

Vabama graafiku korral tasub uudistada, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime pidevalt läbi diililehti, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida sõbraliku hinnaga La Palma lennupiletid. Kahjuks jagatakse reaalsete reisileidude asemel nii mõnigi kord kallist prügi. Enne iga värske hindade ülevaate postitamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

La Palma hindu on mõttekas uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob partnerluses DELFI reisirubriigiga igakuist lendude ostukorvi. Võid avastada odavaima hinnaga lennuvõimalused La Palmale sellest suurest hinnavaatlusest. Idee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Kontrollime konkreetsel ajahetkel täiesti kõik odavaimad La Palma lennud üle. Pärast jagame reisidiile lugejatega. Praegu on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on kokkuvõte juba täiesti “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole probleemi, kuna tutvustame selles postituses terve kamaluga muid variante keskmisest soodsamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid La Palmale

Kuhu iganes sa trippi ei plaaniks, lennufirmade kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisilistele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennumüügid tegelikkuses üsna mõistlikuks. Näiteks võid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et saada kasu 275-eurosest kampaaniahinnast Barcelonast Atlandi ookeani taha. Esimene reaktsioon “Pff, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis võimalusega osta lennureis eriti odavalt. Vahel saab sel viisil päris põnevaid lennukombinatsioone garanteerida. Kasvõi kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib tulla vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas viib see võimaluseni veelgi enam kohti avastada ja kogu tripi veelgi kustumatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate La Palma lennupiletite kohta

loader-image

Umbkaudsed mõlema otsa piletihinnad asetuvad Tallinn-La Palma lennuliinil vahemikku maksumuses 278 eurot kuni 383 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse enam kui tuhande lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-La Palma-Tallinn ligikaudu 92 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale reklaamivaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Loomulikult! Parima maksumusega lennupiletid võivad olla vaid 92 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt lendamiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top