Reusi lennupiletid

Kuidas leida soodukaga lennud Reusi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Jookseme sulle Reusi tripi plaani koostamisega otsejoones appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud erakordselt soodsate hindadega pileteid. Seega, keri aga allapoole, et selgeks teha, millised on lendude harilikud maksumused, parimad lennukompaniid Reusi rändamiseks ning kuidas soetada kohe reaalajas odavaima hinnaga lennud.

Leia odava hinnaga lennupiletid Reusi
Edaccor / Shutterstock

Missugused on veel turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta kohe mõistliku hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Reusi lennupiletid tasub ära võtta?

Reusi lendamiseks tasub arvestada, et rohkem kui 216 euro eest müüdavad piletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 189 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks juunikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kallimad Reusi lennud reisiekspertidelt

Tavalised reisinõustajad haaravad lendude vahendamisel tihtilugu korraliku rahasumma, mida peab reisisõber enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisile mineku kulu. Tänapäeval ei ole sugugi vastuvõetav ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot tasudeks välja käia. Iseseisvalt Reusi reisi planeerides ja lennupileteid soetades on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem lähenemine. Leia soodsad lennupiletid Reusi

Reusi lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Reusi lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi jahtides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi koheselt Helsingist või Riiast reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant vägevaid reisidiile neist linnadest. Muuhulgas erinevate lennundusalliansside odavmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Testi kohe kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Reusi

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Reus ja vali klappivad päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid peamiseid lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Reusi piletite hinnatase ja lennufirmad

Üldjoontes jäävad Reusi lennureiside hinnad vahemikku 132 eurot kuni 228 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida võid paika määratud kuupäevadeks lennupiletite ostmisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt paisatud turule korralikke kompvekke. Viimase aastakümne odavaimad lennupiletid on Tallinnast Reusi olnud umbes 55 eurot. Selliste hindade ostmiseks peab gaasi andma, kuna sellised kirsihinnaga lennupiletid lähevad enamasti mõne tunniga kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Reusi odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub kontrollida Reusi reisi teostamiseks, kas nüüd on möllamas mõnda kasulikku müüki. Võid kokku hoida palju raha. Igal korral ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Reusi pileteid olema välja toodud. Võtame täiesti juhusliku näite. Kui soovid broneerida lende Lanzarotele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma välkmüük Eestist. Nimelt võid saada selle käigus odavamalt kohale Berliini. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid lõpuni välja põrutada. Ja seda tunduvalt konkurentsivõimelisemate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades. Kindlasti hoiame olulisematel suurmüükidel korralikult silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee kampaaniate lehte ja omandad koheselt panoraamvaate, millised ostumürglid antud päeval käivad.

Leia parima hinnaga lennupiletid Reusi
frantic00 / Shutterstock

Kontrolli Reusi reisidiile

Paindliku graafiku korral on suurepärane mõte uurida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et üles tuhnida soodsa hinnaga Reusi lennud. Otsesõnu jagatakse reaalsete reisipakkumiste loosungi all nii mõnigi kord õudsat rämpsu. Enne iga uue leiu postitamist vaatame ise kõik hinnad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad ruttu, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Reusi lende tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada absoluutselt madalaima hinnaga lennuvariandid Reusi antud suurest kokkuvõttest. Aluseks olev idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne. Vaatame konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik odavaimad Reusi piletid üle. Pärast jagame reisidiile reisiplaneerijatega. Absoluutselt on tõenäoline, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid Reusi või on ostukorv juba täiesti kehtivuse kaotanud. Vast pole midagi hullu, kuna pakume selles postituses terve kamalutäie muid tööriistu keskmisest soodsamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Reusi

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kellel pole konkreetsed lennuajad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud allahindlused tegelikkuses üllatavalt mõistlikuks. Suvalise näitena saad võtta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest erihinnast Milanost Tansaaniasse. Täiesti esimene emotsioon “Õghh, mingist suvalisest linnast” asendub õhinaga saada reis eriti soodsalt. Vahetevahel saab sel moel korralikult huvitavaid lennukombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samaaegselt aitab see rohkem kohti avastada ja kogu tripi isegi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Reusi lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud kahe otsa lennuhinnad paiknevad Tallinn-Reus liinil piiridesse maksumuses 183 eurot kuni 286 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse üle 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennumarsruudil Tallinn-Reus-Tallinn keskeltläbi 122 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Täielikult! Parima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 122 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top