Malta lennupiletiud

Mil moel soetada odavad lennud Maltale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tuleme sulle Malta reisi plaanitsemisega kohemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud legendaarselt odavate hindadega pileteid. Niisiis, jätka lugemist, et välja uurida, mis on lennupiletite normikohased maksumused, sobilikumad lennukompaniid Maltale minekuks ning kuidas leida sedamaid silmnähtavalt parima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Maltasse

Missugused on veel usaldusväärsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite võrdlussaite. Tee otsus ja broneeri kohe mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Malta lennupiletid tasub tasku pista?

Maltale reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 182 eurot maksvad lennud on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 120 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Krõbedama hinnaga Malta lennupiletid reisinõustajatelt

Harilikud reisifirmad nõuavad endale palga maksmiseks lendude müümisel tihtilugu eeskujuliku rahasumma, mille peab ostja enda pangaarvelt maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Nüüd ei ole sugugi ratsionaalne ei 2 eurot, 9 eurot ega 20 eurot müügitasudeks välja käia. Omal käel Maltale reisi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia odavad lennupiletid Maltasse

Malta lennupiletite hinnatase ja kompaniid

Tavaliselt jäävad Malta lennuotsade hinnad skaalale 59 eurot kuni 101 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida võiksid fikseeritud aegadeks lendude ostmisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Lufthansa ning isegi Turkish Airlines.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Läbi aegade taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Maltale olnud umbes 10 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised hinnapommid lähevad mõnikord vaid tundide jooksul loosi.

Proovi hetkega kõige paremini sobivaid kuupäevi Maltale

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Malta ja määra eelistatud lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Malta lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisisõpradest valib Maltale lendamise hoopistükkis algusega Helsingist. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse riikidesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast lennureisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle vägevaid kampaaniaid antud lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingist USAsse.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Maltale

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennufirmade sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisilistele, kellel pole konkreetsed lennuajad sedavõrd olulised.

Mõnikord võivad kujuneda esmapilgul mõttetud lennumüügid reaalselt üllatavalt kasulikuks. Juhusliku näitena saaksid osta odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 270-eurosest erihinnast Milanost Kariibi mere äärde.

Esimene reaktsioon “Ähh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis võimalusega osta lennureis iseäranis odavalt. Vahel saab niiviisi täitsa huvitavaid reisikombinatsioone teha.

Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem maailma paiku avastada ja terve tripi veelgi unustamatumaks muuta.

Leia odava hinnaga lennupiletid Maltasse

Jälgi Malta reisileide Reisitargast

Paindlikkuse korral on hea mõte heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi diilisaite, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles tähendada odava hinnaga Malta lennupiletid.

Ausalt öeldes jagatakse tõeliste lennudiilide nime all nii mõnigi kord erakordset prahti. Enne iga uue hindade ülevaate üles riputamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Malta hindu on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid leida kõige taksukohasemad lennuvariandid Maltale antud mastaapsest kokkuvõttest.

Mõte on ikka ja alati tõeliselt lihtne ja otsene. Vaatame ette antud ajahetkel täiesti kõik soodsama hinnaga Malta lennupiletid üle. Pärast jagame leide reisiplaneerijatega.

Igal hetkel on realistlik, et sa ei leia ostukorvist lende Maltale või on artikkel juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole muret, kuna avaldame selles postituses palju muid tööriistu soodsate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Maltale odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Malta reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas nüüd on möllamas mingit vinget suurmüüki. Võid päeva lõpuks säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi kampaania sihtkohtade seas Malta lende olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku lähteülesande. Kui tahad soetada pileteid Gran Canariale, siis võib aidata Ryanair kampaania Eestist. Täpsemalt võid saada soodusmüügi tulemusena odavamalt otse Londoni lennujaama. Antud lennujaamast saab otse edasi põrutada. Seda palju paremate hindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame suurematel promokampaaniatel korralikult silma peal. Uudista sujuvalt Reisitarga lennumüükide sektsiooni ja saad koheselt ülevaate, millised soodukate rallid hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Malta lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennusuunal Tallinn-Malta-Tallinn keskmiselt 11 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi laekumas!

Pole küsimustki! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla vaid 11 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Tüüpilised mõlema suuna piletihinnad paiknevad Tallinn-Malta liinil vahemikku summas 34 eurot kuni 110 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid soetades poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie reisileide kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse enam kui tuhande lennukompanii ja edasimüüja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine muuda pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top