Ohridi lennupiletid

Mil viisil hankida head lennupiletid Ohridisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tõttame sulle Ohridi reisi plaanide pidamisega otsemaid appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud eriti magusate hindadega lende. Niisiis, keri allapoole, et sotti saada, missugused on lennureiside igapäevased hinnanivood, parimad lennuvedajad Ohridisse lendamiseks ning mis moel soetada viivitamata hetkeseisuga parima hinnaga lennupiletid.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Ohridisse

Mis on alternatiivsed sõltumatud lennupiletite võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja haara kohe mõistliku hinnaga lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Ohridi lennupiletid tasub ära napsata?

Ohridisse reisimiseks on mõttekas eeldada, et enam kui 239 euro eest müüdavad lennud on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 168 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Ohridi lennud reisifirmadelt

Harilikud reisifirmad haaravad lendude hangeldamisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisisõber enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid taolised teenustasud tavaline reisile mineku kulu.

Täna pole sugugi mõistlik ei 7 eurot, 9 eurot ega 20 eurot müügitasudeks maksta. Ise Ohridisse trippi planeerides ja pileteid ostukorvi pannes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisinõustajate ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõistlikum otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Ohridi

Ohridi lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Ohridisse reisimise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Oletame, et elad Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid kampaaniaid just nimelt nendest sõlmjaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Proovi mõne hetkega sobilikke lendude kuupäevi Ohridisse

Sisesta soovitud sihtkoht ehk Ohrid ja vali klappivad päevad. Kõrvuta mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Ohridi lendude hinnatase ja lennukompaniid

Üldjoontes jäävad Ohridi lennureiside hinnad skaalale 143 eurot kuni 205 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lennupiletite broneerimisel oodata. Sääraseid hindu on pakkunud Turkish Airlines.

Otse loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt paisatud turule parajaid kompvekke. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Ohridisse olnud umbes 131 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab kähku tegutsema, sest sedavõrd vinged hinnapommid ostetakse uskumatult kiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Ohridisse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad aeg-ajalt müügikampaaniaid. Hea mõte on kontrollida Ohridi tripi jaoks, kas hetkel on möllamas mõnda ägedat odavmüüki. Võimalik on säästa korralikult oma eelarve pealt. Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade listis Ohridi lende nähtaval olema. Toome täiesti juhusliku lähteülesande. Kui soovid broneerida lende Menorcale, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük alguspunktiga Tallinnast. Nimelt võid saada müügi tulemusena soodsamalt edasi Barcelonasse. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid lõpuni välja põrutada. Seda palju paremate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame pidevalt suurematel suurmüükidel kenasti silma peal. Vaata lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ja saad koheselt panoraamvaate, millised kreisid müügid antud päeval esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Ohridi

Uuri Ohridi reisileide Reisitargast

Paindlikuma graafiku puhul on hea idee kontrollida, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et otsida üles madala hinnaga Ohridi lennupiletid.

Kahjuks jagatakse reaalsete lennudiilide nime all ikka ja jälle õudsat saasta. Enne iga värske pakkumise üles riputamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Ohridi lende on mõttekas piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob koos DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada absoluutselt madalaima hinnaga piletid Ohridisse taolisest suurest ülevaatest.

Vundamendina toimiv idee on alati tõeliselt otsekohene. Vaatame kindlal perioodil kõik soodsaimad Ohridi piletid üle. Jagame leide reisifännidega.

Hetkel on võimalik, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult aegunud. Vast pole muret, kuna pakume selles artiklis palju muid variante keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Ohridisse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud soodusmüügid tegelikult võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks võiksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest kampaaniahinnast Roomast Singapuri.

Esimene emotsioon “Mida veel, mingist suvalisest linnast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennupiletid eriti odavalt. Vahetevahel annab sel viisil täitsa põnevaid eelarve kärpeid teha.

Kasvõi kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt annab see võimaluse veelgi enam sihtkohti nautida ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Ohridi lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised edasi-tagasi lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Ohrid lennuliinil piiridesse summas 188 eurot kuni 276 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem võimaldab rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennusuunal Tallinn-Ohrid-Tallinn ligikaudu 117 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale jamavaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Aga loomulikult! Soodsaima hinnaga lennud võivad isegi olla vaid 117 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top