Santiago de Compostela lennupiletid

Mil moel hankida head lennud Santiago de Compostelasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Broneerimiskõlbulike lennuväljumiste üles leidmine Santiago de Compostelasse pole alati just lapsemäng. Aga turu hinnataseme valdamine ning lennutrippide saitide tundmine on oluline. Sest kui sul on eesmärk Santiago de Compostelasse lennata, siis on igal juhul mõistlik teha seda soodsama hinnaga. Milleks maksta rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Santiago de Compostelasse
Juan A. Valino Garcia / Shutterstock

Mis on muud usaldusväärsed lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta kvaliteetseid sõltumatuid lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee otsus ja haara käigu pealt soodsad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Santiago de Compostela lennupiletid tasub ära napsata?

Santiago de Compostelasse lendamiseks tasub teada, et enam kui 233 eurot maksvad lennupiletid on veidi liiga kallid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 167 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kopsakama hinnaga Santiago de Compostela lennud reisinõustajatelt

Tavalised reisinõustajad haaravad piletite hangeldamisel võrdlemisi korraliku summa, mille on sunnitud reisisõber omast taskust kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Nüüd pole aga vastuvõetav 3 eurot, 13 eurot või isegi 20 eurot lisadeks välja käia. Iseseisvalt Santiago de Compostelasse trippi planeerides ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisivahenduse OÜde ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia soodsad lennupiletid Santiago de Compostelasse
Sergio TB / Shutterstock

Santiago de Compostela lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Santiago de Compostelasse lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennureisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vägevaid kampaaniaid just lennujaamadest. Muuhulgas mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kariibidele.

Uuri kohe praegu kõige paremini sobivaid kuupäevi Santiago de Compostelasse

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Santiago de Compostela ja vali sobivad lennupäevad. Võrdle mõne hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Santiago de Compostela lendude hinnatase ja lennuvedajad

Harilikult asetuvad Santiago de Compostela lennuotsade hinnad vahemikku 131 eurot kuni 193 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võid fikseeritud aegadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Loomulikult on läbi aegade lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Santiago de Compostelasse olnud umbes 89 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab kähku tegutsema, sest sedavõrd vahvad hinnalangusega piletid müüakse läbi uskumatult kiiresti.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Santiago de Compostelasse

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennufirmade sooduskampaaniad muudavad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kel ei ole kindlad lennuajad nii olulised.

Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikult üllatavalt väärtuslikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest erihinnast Roomast Singapuri.

Esimene reaktsioon “Njah, kuskilt Euroopast” asendub hoopis võimalusega broneerida lennureis iseäranis soodsalt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa huvitavaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samas aitab see rohkem maailma paiku näha ja kogu tripi veel unustamatumaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Santiago de Compostelasse

Jälgi Santiago de Compostela lennudiile

Paindlikuma graafiku puhul on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi reisiportaali, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et leida vähese hinnaga Santiago de Compostela lennupiletid.

Otsesõnu jagatakse reaalsete lennupakkumiste pähe nii mõnigi kord kallist rämpsu. Enne iga värske pakkumise postitamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse tuua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Santiago de Compostela lennuotsi on mõistlik uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark loob partnerluses Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga lennud Santiago de Compostelasse taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Mõte on ikka ja alati väga otsekohene. Tšekime kindlal ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Santiago de Compostela lennud üle. Seejärel jagame diile reisifännidega.

Absoluutselt on võimalik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende Santiago de Compostelasse või on artikkel juba lootusetult oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame siin samas terve kamalutäie teisi võimalusi soodsate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Santiago de Compostelasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Santiago de Compostela tripi teostamiseks, kas nüüd on käimas mõnda mõnusat müüki. Saad päeva lõpuks säästa palju raha. Igal korral ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Santiago de Compostela lennupileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides broneerida lennupileteid Ibiza saarele, siis võib marjaks ära kuluda Ryanair kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võid saada soodusmüügi tulemusena taskukohasemalt kohale Barcelona lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsejoones edasi reisida. Seda palju paremate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame pidevalt laiematel sooduskampaaniatel silma peal. Uuri ruttu meie lennukampaaniate rubriiki ja omandad koheselt 360° vaate, mis ostumürglid praegusel hetkel käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Santiago de Compostela lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised edasi ja tagasi lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Santiago de Compostela suunal vahemikku 172 eurot kuni 263 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisileide jälgides tunduval määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1000 lennufirma ja vahendussaidi reaalajas pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Kõige odavama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud marsruudil Tallinn-Santiago de Compostela-Tallinn keskmiselt 136 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Aga loomulikult! Parima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 136 eurot. Samas tuleb arvestada, et soodsalt reisimiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top