Lapimaa lennupiletid

Mil viisil soetada soodsad lennupiletid Rovaniemisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Rovaniemi tripi planeerimisega sedamaid appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud ennekuulmatult soodsate hindadega lende. Niisiis, liigu allapoole, et välja uurida, mis on lendude keskmised maksumused, paremini klappivad lennufirmad Lapimaale maandumiseks ning mis moel leida otsejoones odavaima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Rovaniemisse
Roman Babakin / Shutterstock

Millised on muud sõltumatud lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta tipptasemel usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja haara käigu pealt taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Rovaniemi lennupiletid tasub ära krabada?

Lapimaale reisimiseks tasub arvestada, et üle 207 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 115 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kallimad Rovaniemi lennud reisikonsultantidelt

Tavalised reisieksperdid võtavad endale preemiaks lennupiletite müümisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mida peab lennupiletite ostja enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida. Tänapäeval pole aga vastuvõetav 5 eurot, 11 eurot või lausa 18 eurot tasudeks maksta. Omal käel Lapimaale reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum tegu. Leia odavad lennupiletid Rovaniemisse

Rovaniemi lennureisid Riiast või Helsingist

Osa Eesti reisilistest valib Lapimaale lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Kui elad näiteks Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Ise kui sa planeerid teekonda ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi tingimata Helsingist lennu alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt väga häid kampaaniaid antud sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Soomest Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Proovi kohe praegu klappivaid lendude kuupäevi Lapimaale

Sisesta sihtkoht ehk Rovaniemi ja määra eelistatud päevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki peamiseid lennukompaniisid ja edasimüüjaid.

 

Rovaniemi lennupiletite hinnatase ja lennukompaniid

Enamjaolt platseeruvad Rovaniemi lennupiletite hinnad skaalale 123 eurot kuni 196 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad paika määratud kuupäevadeks lennupiletite jahtimisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Norwegian ja Finnair. Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt jagatud turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Lapimaale olnud umbes 88 eurot. Selliste piletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna taolised piletid lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Lennufirmade kampaaniad Lapimaale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub tšekkida Rovaniemi tripi jaoks, kas täna on toimumas mingit ägedat odavmüüki. Saad säästa piisaval hulgal oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Rovaniemi lende olema välja toodud. Võtame juhusliku näidisolukorra. Soovides soetada pileteid mõnele Kreeka saarele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma kiirmüük Tallinnast. Täpsemalt võid saada müügi raames taskukohasemalt kohale Barcelonasse. Sealt kandist on võimalik otsejoones lõpuni välja lennata. Ja seda tunduvalt eeskujulikemate lennuhindadega võrreldes Eestiga. Kindlasti hoiame suurematel odavmüükidel silma peal. Uuri ruttu Reisitark.ee kampaaniate rubriiki ja saad sekundiga ülevaate, mis “kreisid päevad” hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad. Leia soodsad lennupiletid Rovaniemisse

Kontrolli Rovaniemi lennudiile

Avatud ajakava puhul tasub vaadata, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi diililehti, paljude otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida megasoodsa hinnaga Rovaniemi lennud. Otsesõnu jagatakse reaalsete reisileidude loosungi all nii mõnigi kord erakordset prahti. Enne iga uue kampaania üles riputamist kontrollime ükshaaval kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad üsna, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Rovaniemi hindu on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koos Reisijuhiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Võid avastada soodsaimad lennud Lapimaale sellest mastaapsest kokkuvõttest. Alusmõte on igal korral väga otsekohene. Tšekime kindlal ajaperioodil kõik odavaimad Rovaniemi piletid üle. Jagame diile reisiplaneerijatega. Alati on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba lootusetult aegunud. Siiski ehk pole hullu, kuna pakume siin lehel terve kamaluga teisi tööriistu keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Lapimaale

Kuhu iganes sa reisi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid teevad reisi soodsamaks. Enim sobivad need reisilistele, kellel pole fikseeritud lennuajad niivõrd olulised. Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikult võrdlemisi kasulikuks. Juhusliku näitena saad osta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest erihinnast Milanost Kariibi mere äärde. Esimene emotsioon “Njah, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega broneerida lennureis eriti soodsalt. Vahetevahel saab niiviisi täitsa huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida. Näiteks kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis vahepealses linnas. Samas annab see võimaluse veel rohkem kohti näha ja terve reisi isegi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Rovaniemi lennupiletite kohta

loader-image

Loomulikult! Soodsaima hinnaga piletid võivad olla ainult 72 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal annab võimaluse rohkem kui 1200 lennufirma ja vahendaja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja mitte enam kui 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Rovaniemi-Tallinn keskeltläbi 72 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Tavalised edasi-tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Rovaniemi liinil maksumuse ulatusse 103 eurot kuni 172 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik märgatavalt raha välja käia ega meie reisileide kasutades olulisel määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top