Spliti lennupiletid

Mil moel hankida odavad lennupiletid Spliti?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Normaalsete reisivõimaluste leidmine Spliti pole alati lihtsakoeline toiming. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ning lennupiletite portaalide tundmine on tähtis.

Sest kui sul on sihiks Spliti lennata, siis on vaieldamatult mõistlik teha seda odavama hinnaga. Mis põhjusel puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnaga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Spliti

Millised on alternatiivsed sõltumatud lennupiletite võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennupiletite võrdlussaite. Tee valik ja broneeri kohe odavad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Spliti lennupiletid tasub kotti pista?

Spliti reisima minekuks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 231 euroga pakutavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 169 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks.

Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks juulikuisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Spliti lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisinõustajad haaravad lennupiletite vahendamisel võrdlemisi eeskujuliku rahasumma, mida peab tarbija enda reisi eelarvest tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid taolised teenustasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Tänasel päeval ei ole kuskilt otsast mõistlik 6 eurot, 10 eurot või isegi 17 eurot lisatasudeks maksta. Ise Spliti trippi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes on võimalik tunda kindlust odavaimate hindade saamise osas.

Igal juhul on ise ostmine reisiekspertide ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõttekam tegu.

Leia odavad lennupiletid Spliti

Spliti lennud Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa reisilistest valib Spliti lendamise hoopiski algusega Riiast. Elades Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt stardivad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides reisi väga kaugetesse riikidesse, ei pruugi koheselt Vantaa või Riia lennujaamast lennu alustamine kahtlane idee olla.

Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid kampaaniaid antud lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside soodukad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Katseta mõne hetkega kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Spliti

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Split ja vali sobivad lennupäevad. Võrdle vähem kui minutiga kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Spliti piletite hinnatase ja lennukompaniid

Harilikult platseeruvad Spliti lennupiletite hinnad skaalale 147 eurot kuni 193 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida võiksid kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud airBaltic, Lufthansa ja teised.

Otse loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Läbi aegade kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Spliti olnud nibin-nabin 106 eurot. Selliste piletite broneerimiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest sedavõrd vinged hinnapommid müüakse läbi kibekiiresti.

Lennufirmade kampaaniad Spliti odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida Spliti reisi odavamaks tegemiseks, kas täna on käimas mõnda kasulikku suurmüüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa küllaga raha.

Igal korral ei pea isegi soodusmüügi sihtkohtade seas Spliti lende nähtaval olema. Võtame täiesti juhusliku näidisolukorra. Kui soovid osta lende mõnele Kreeka saarele, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania Tallinnast.

Põhimõtteliselt võid saada promomüügi raames odavamalt otse Pariisi. Sealt kandist saab otse lõppsihtkohta lennata. Ja seda tunduvalt odavamate lennuhindadega alternatiividega kõrvutades.

Kindlasti hoiame tähtsamatel promokampaaniatel silma peal. Uuri ruttu meie lennukampaaniate rubriiki ning saad hetkega panoraamvaate, missugused soodusrallid praegusel hetkel käivad.

Leia soodsad lennupiletid Spliti

Uuri Spliti lennudiile

Paindlikuma graafiku puhul on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, paljude võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et päevavalguse kätte odava hinnaga Spliti lennupiletid.

Kahjuks reklaamitakse tõeliste reisipakkumiste pähe aeg-ajalt tõelist prahti. Enne iga uue hindade ülevaate üles riputamist kontrollime ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad võrdlemisi kiiresti, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele rohkem väärtust.

 

Spliti lende tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab koostöös DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad piletid Spliti sellest suurest kokkuvõttest.

Idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Tšekime ette antud ajahetkel eranditult kõik soodsaimad Spliti piletid üle. Seejärel jagame diile reisisõpradega.

Igal hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida ostukorvist lende antud sihtkohta või on ostukorv juba korralikult kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna tutvustame selles postituses küllaga muid tööriistu keskmisest soodsamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Spliti

Mis iganes kohta sa trippi ei kavandaks, lennukompaniide sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses üllatavalt mõistlikuks. Näiteks võid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 220-eurosest kampaaniahinnast Oslost Aasiasse.

Esmane emotsioon “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub õhinaga saada lennupiletid eriti soodsalt. Vahel saab sel moel korralikult põnevaid reisikombinatsioone luua.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samaaegselt annab see võimaluse veel rohkem kohti näha ja terve tripi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Spliti lennupiletite kohta

loader-image

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meile teadaolevalt olnud lennumarsruudil Tallinn-Split-Tallinn keskeltläbi 103 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superdiile on tulevikus veelgi tulemas!

Loomulikult! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla ainult 103 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et odavalt lendamiseks on oluline oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Tavalised mõlema suuna lendude hinnad paiknevad Tallinn-Split lennuliinil vahemikku maksumuses 151 eurot kuni 226 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie reisipakkumisi kasutades tajutaval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab enam kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top