Santanderi lennupiletid

Mil viisil otsida odavad lennud Santanderisse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Jookseme sulle Santanderi tripi plaanitsemisega kannapealt appi! Oleme juba üle kümne aasta üles märkinud super heade hindadega pileteid. Seega, liigu edasi, et saada teada, millised on lennuotsade keskmised hinnad, parimad lennukompaniid Santanderisse siirdumiseks ning kuidas haarata koheselt soodsaima hinnaga lennupiletid. Leia parima hinnaga lennupiletid Santanderisse

Missugused on muud kvaliteetsed lennupileti hindade võrdluslehed?

Võrdle parimaid usaldusväärseid lennuhindade võrdluslehti. Tee otsus ja osta kohemaid odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Santanderi lennupiletid tasub ära võtta?

Santanderisse lendamiseks on mõistlik teada, et enam kui 230 eurot maksvad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 119 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Krõbedama hinnaga Santanderi lennud reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisifirmad panevad kõrvale piletite vahendamisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mille on sunnitud ostja enda rahakotist maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud tavaline reisile mineku kulu. Uuel kümnendil ei ole sugugi aus 3 eurot, 12 eurot või isegi 18 eurot lisadeks maksta. Omal käel Santanderisse reisi korraldades ja pileteid šopates saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum lähenemine. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Santanderisse

Santanderi piletite hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt platseeruvad Santanderi lennuotsade hinnad vahemikku 128 eurot kuni 213 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saaksid kindlateks aegadeks lendude jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule korralikke reisiisu tõstjaid. Viimase aastakümne taskukohaseimad lennupiletid on Tallinnast Santanderisse olnud umbkaudu 58 eurot. Selliste hindade ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised piletid lähevad mõnikord vaid tundide jooksul kaubaks.

Testi hetkega sobilikke reisi kuupäevi Santanderisse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Santander ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Santanderi lennureisid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Santanderisse lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki head hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Ise kui sa planeerid teekonda kaugematesse sihtkohtadesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt silmapaistvaid kampaaniaid antud lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside odavmüügid lennupiletitele Helsingist USAsse.

Lennufirmade kampaaniad Santanderisse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Tasub kontrollida Santanderi reisi teostamiseks, kas nüüd on möllamas mingit mõnusat kampaaniat. Saad kokku hoida palju oma eelarve pealt. Igal korral ei pea isegi müügikampaania nimekirjas Santanderi pileteid olema esile toodud. Võtame juhusliku näite. Soovides saada lende Ibizale, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma suurmüük algusega Tallinnast. Põhimõtteliselt võid saada soodusmüügi tulemusena taskukohasemalt kohale Pariisi lennujaama. Sealt saab otsejoones edasi reisida. Pealegi märkimisväärselt odavamate lennuhindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame suurematel piletikampaaniatel kenasti silma peal. Vaata lihtsalt Reisitark.ee kampaaniate rubriiki ja omandad sekundiga panoraamvaate, millised ostumürglid parasjagu ilma teevad.’ Leia odava hinnaga lennupiletid Santanderisse

Kontrolli Santanderi lennudiile

Paindlikuma graafiku korral tasub uurida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi diilisaite, mitmesuguste võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et välja panna super hinnaga Santanderi lennud. Otsesõnu jagatakse reaalsete reisipakkumiste pähe ikka ja jälle õudsat saasta. Enne iga uue leiu levitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Santanderi hindu tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist piletite ostukorvi. Võid avastada odavaimad lennuvariandid Santanderisse sellest laiapõhjalisest ülevaatest. Taustal olev idee on igal korral äärmiselt lihtne. Tšekime kindlal ajahetkel eranditult kõik soodsama hinnaga Santanderi lennud üle. Seejärel jagame leide reisisõpradega. Absoluutselt on realistlik, et sa ei suuda leida ülevaatest pileteid Santanderisse või on kokkuvõte juba lootusetult aegunud. Siiski ehk pole hullu, kuna näitame selles artiklis terve kamaluga muid variante taskukohaste lendude välja otsimiseks.

Lennukompaniide kampaaniad Santanderisse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete sooduskampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kellel pole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul mõttetud kampaaniad tegelikkuses üllatavalt mõistlikuks. Praktiliseks näiteks saad võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 240-eurosest eripakkumisest Barcelonast Atlandi ookeani taha. Esimene reaktsioon “No ja siis, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis võimalusega saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahel saab sel viisil korralikult huvitavaid reisikombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veelgi enam sihtkohti nautida ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Santanderi lennupiletite kohta

loader-image

Kõige soodsama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud suunal Tallinn-Santander-Tallinn ligikaudu 75 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi tulemas!

Selge see! Odavaima hinnaga lennud võivad olla vaid 75 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Ootuspärased edasi ja tagasi lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Santander liinil vahemikku maksumuses 186 eurot kuni 256 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie reisidiile kasutades tunduval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1200 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top