Odavad lennupiletid Mallorcale

Mis moodi leida soodsad piletid Mallorcale?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Super hinnaga reisivõimaluste avastamine Mallorcale pole alati kerge toiming. Aga turu hinnataseme valdamine ning lennupiletite portaalide tundmine on oluline. Sest kui sul on idee Mallorcale lennata, siis on ilmselgelt mõistlik teha seda parema hinnaga. Miks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga? Leia soodsad lennupiletid Mallorcale

Millised on alternatiivsed kvaliteetsed lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdluslehti. Langeta oma valik ja haara kohemaid soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Mallorca lennupiletid tasub ära osta?

Mallorcale lendamiseks on mõistlik teada, et üle 187 eurot maksvad piletid on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 117 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Mallorca lennud reisikonsultantidelt

Harilikud reisikonsultandid võtavad endale preemiaks piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku vaheltkasu, mida peab reisisell enda reisi eelarvest maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud loomulik reisile mineku kulu. Praegusel ajal pole sugugi mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks välja käia. Iseseisvalt Mallorcale reisi planeerides ja pileteid soetades on võimalik tunda kindlust parimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes parem otsus. Leia odavad lennupiletid Mallorcale

Mallorca lennupiletite hinnatase ja vedajad

Üldjoontes asetuvad Mallorca lennureiside hinnad vahemikku 158 eurot kuni 197 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks piletite otsimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Lufthansa ja Finnair. Loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Lähiajaloo taskukohaseimad piletihinnad on Tallinnast Mallorcale olnud nibin-nabin 88 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks peab gaasi andma, kuna taolised piletid lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Uuri kohe praegu klappivaid kuupäevi Mallorcale

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Mallorca ja vali eelistatud päevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Mallorca lennupiletid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Mallorcale lendamise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Elades Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse linnadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi Helsingist lennureisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle silmapaistvaid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside soodukad lennupiletitele Helsingist Põhja-Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Mallorcale odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on tšekkida Mallorca tripi teostamiseks, kas täna on möllamas mingit mõnusat müüki. Saad kokkuvõttes säästa piisaval hulgal raha. Igal korral ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade listis Mallorca lennupileteid olema välja toodud. Võtame suvalise lähteülesande. Soovides saada lennupileteid Santorinile, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania Tallinnast. Nimelt võid saada müügi tulemusena soodsamalt otse Berliini lennujaama. Sealt on reaalne otsemaid lõpuni välja lennata. Pealegi tunduvalt paremate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame alati laiematel promokampaaniatel kenasti silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ning omandad hetkega panoraamvaate, mis kreisid müügid hetkeseisuga ilma teevad. Leia soodsad lennupiletid Mallorcale

Jälgi Mallorca reisidiile

Paindliku aja korral on hea idee kontrollida, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et leida suurepärase hinnaga Mallorca lennud. Kahjuks jagatakse reaalsete lennudiilide pähe aeg-ajalt kalli hinnaga rämpsu. Enne iga värske leiu levitamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi võimaldab see tuua reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Mallorca lende on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab koostöös DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taksukohasemad piletid Mallorcale taolisest laiapõhjalisest hinnavaatlusest. Mõte on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame ette antud ajaperioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Mallorca lennupiletid üle. Seejärel jagame neid külastajatega. Alati on tõenäoline, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest pileteid Mallorcale või on artikkel juba korralikult aegunud. Siiski ehk pole midagi hullu, kuna näitame selles postituses palju-palju teisi tööriistu soodsate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Mallorcale

Mis iganes kohta sa puhkusereisi ei planeeriks, lennuettevõtete kampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel ei ole fikseeritud kuupäevad sedavõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud lennumüügid reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Juhusliku näitena võid võtta odavlennu Tallinnast, et võtta maksimum 275-eurosest kampaaniahinnast Berliinist Atlandi ookeani taha. Täiesti esimene emotsioon “Õhh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga broneerida lennupiletid eriti soodsalt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida. Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tulla vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti nautida ja kogu reisi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Mallorca lennupiletite kohta

loader-image

Harilikud edasi ja tagasi piletihinnad platseeruvad Tallinn-Mallorca lennuliinil piiridesse maksumuses 112 eurot kuni 160 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel ostes poleks võimalik märgatavalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades nähtaval määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait lubab üle 1200 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud lennusuunal Tallinn-Mallorca-Tallinn ligikaudu 54 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et selliseid megapakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba uudiskirja maksimaalselt 2x igal nädalal. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennuleidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Aga loomulikult! Odavaima hinnaga lennud võivad isegi olla ainult 54 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt lendamiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top