Zakynthose lennupiletid

Mil viisil osta soodukaga lennupiletid Zakynthosele?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Jookseme sulle Zakynthose reisi plaanitsemisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta taga ajanud legendaarselt soodsate hindadega lennupileteid. Seega, keri allapoole, et saada jälile, mis on lendude normaalsed hinnatasemed, klappivamad lennuvedajad Zakynthosele kohale jõudmiseks ning mis moel haarata sedamaid selgelt parima hinnaga lennud.

Leia parima hinnaga lennupiletid Zakynthosele

Millised on muud turvalised lennupiletite võrdluslehed?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja osta käigu pealt odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Zakynthose lennupiletid tasub kotti pista?

Zakynthosele reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et üle 184 eurot maksvad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 108 eurot tasub julgelt ära võtta. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Vaid mõni päev enne lendu pole üldse mõtet oodata häid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Kallimad Zakynthose lennud reisifirmadelt

Tüüpilised reisifirmad võtavad endale preemiaks lendude hangeldamisel tihtilugu korraliku rahasumma, mille on sunnitud lennupiletite ostja omast taskust kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole sugugi normaalne ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot tasudeks välja käia. Omal käel Zakynthosele trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes parem otsus.

Leia soodsad lennupiletid Zakynthosele

Zakynthose lennud Riiast või Helsingist

Osa eestlastest valib Zakynthosele reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Elades Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade kampaaniate leidmiseks, kuna sealt stardivad kümnetesse suundadesse, nagu Ryanair ja Wizz Air.

Isegi kui sa oled teel ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt vägevaid pakkumisi antud lennujaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kanadasse.

Testi hetkega klappivaid lendude kuupäevi Zakynthosele

Pane sisse soovitud sihtkoht ehk Zakynthos ja vali klappivad kuupäevad. Kõrvuta hetkega absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Zakynthose piletite hinnatase ja firmad

Enamjaolt asetuvad Zakynthose lennureiside hinnad skaalale 130 eurot kuni 226 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saad fikseeritud kuupäevadeks piletite jahtimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud Aegean Airlines ning Ryanair ja teised odavlennufirmad.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Viimaste aastate kõige soodsamad lennupiletid on Tallinnast Zakynthosele olnud ligikaudu 143 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vägevad hinnaüllatused ostetakse kibekiiresti.

Lennukompaniide soodusmüügid Zakynthosele

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide kampaaniad muudavad reisi odavamaks. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kellel pole konkreetsed kuupäevad sedavõrd olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennukampaaniad reaalselt üsna väärtuslikuks. Suvalise näitena võiksid haarata odavlennufirma pileti Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest kampaaniahinnast Milanost Argentinasse.

Täiesti esimene emotsioon “Njah, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopistükkis põnevusega saada lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahetevahel annab niiviisi korralikult põnevaid eelarve kärpeid luua.

Näiteks pikkade lendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus ööbida mingis vahepealses linnas. Samaaegselt viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti avastada ja terve reisi veel meeldejäävamaks teha.

Leia odavad lennupiletid Zakynthosele

Uuri Zakynthose lennudiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane mõte uurida, mis toimub Reisitarga lennudiilide rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisisaite, erinevate otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et üles tuhnida odava hinnaga Zakynthose lennupiletid.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse tõeliste lennudiilide pähe aeg-ajalt erakordset rämpsu. Enne iga uue kampaania üles riputamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Zakynthose hindu on mõttekas uurida ostukorvist

Reisitark valmistab koos DELFI reisirubriigiga (umbes) igakuist lennupiletite ostukorvi. Võid avastada soodsaimad lennuvõimalused Zakynthosele antud suurest ülevaatest.

Alusidee on alati äärmiselt lihtne. Kontrollime kindlal perioodil kõik soodsama hinnaga Zakynthose lennupiletid üle. Pärast jagame reisidiile külastajatega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei suuda leida ostukorvist pileteid Zakynthosele või on kokkuvõte juba täiesti aegunud. Vast pole muret, kuna pakume selles postituses terve kamalutäie teisi võimalusi soodsate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Zakynthosele odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame kontrollida Zakynthose reisiplaani jaoks, kas praegu on toimumas mingisugust ägedat müüki. Nii saad kokku hoida palju raha. Igal korral ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Zakynthose pileteid nähtaval olema. Võtame juhusliku näite. Kui soovid soetada pileteid Kanaaridele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania Tallinnast lennujaamast. Täpsemalt võiksid saada sooduskampaania käigus säästlikumalt kohale Barcelonasse. Antud lennujaamast saab otse edasi reisida. Pealegi märkimisväärselt odavamate lennuhindadega võrreldes Eestiga. Hoiame pidevalt laiematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ning omandad koheselt ülevaate, missugused kreisid müügid hetkeseisuga käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Zakynthose lennupiletite kohta

loader-image

Tüüpilised edasi-tagasi piletihinnad asetuvad Tallinn-Zakynthos lennuliinil vahemikku 154 eurot kuni 261 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik tunduvalt rohkem maksta ega meie lennuleide jälgides selgel määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait annab võimaluse enam kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende teenuse kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kõige odavama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennuliinil Tallinn-Zakynthos-Tallinn umbkaudu 86 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et hüperdiile on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Absoluutselt! Soodsaima maksumusega piletid võivad isegi olla vaid 86 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vajalik oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale soodsaima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top