Austria lennupiletid

Kuidas soetada odavad lennupiletid Viini?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Mis moel siis ikkagi broneerida säästuhinnaga lennupiletid Austriasse? Ega palju polegi vaja odavate lennureiside ostmiseks, sest tasub alustada vaid selle ülevaate uurimisest! Just niivõrd kerge kogu see teema tegelikult ongi. Sellesse ülevaatlikkusse postitusse oleme koondanud tähtsa läbilõike lendude tavapärastest hindadest ja variantidest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Viini piletid taskusse susata. Ja seda lende alustades nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast. Leia parima hinnaga lennupiletid Viini

Missugused on alternatiivsed turvalised lendude võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid sõltumatuid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja osta käigu pealt taskukohased lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Viini lennupiletid tasub ära napsata?

Austriasse lendamiseks tasub teada, et üle 222 eurot maksvad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Nähes piletihinda, mis jääb alla 182 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid loetud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Viini lennud reisifirmadelt

Tüüpilised reisieksperdid võtavad piletite müümisel sageli päris korraliku rahasumma, mille on sunnitud reisisell enda reisi eelarvest maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud ootuspärane reisi planeerimise osa. Tänasel päeval pole aga mõistlik ei kaks eurot, viis eurot ega viisteist eurot teenustasudeks maksta. Omal käel Austriasse trippi korraldades ja lennupileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisiekspertide ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes targem lähenemine. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Viini

Viini lendude hinnatase ja kompaniid

Üldjoontes asetuvad Viini lennuotsade hinnad vahemikku 52 eurot kuni 93 eurot. Need on tõenäolised piletihinnad, mida saaksid paika määratud kuupäevadeks lennupiletite ostmisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair. Otse loomulikult on lähiajaloos lennukompaniide poolt toodud lennupiletite turule korralikke kompvekke. Läbi aegade kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Austriasse olnud ligikaudu 5 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vägevad hinnakommid ostetakse imeruttu.

Uuri hetkega sobilikke kuupäevi Austriasse

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Viin ja vali klappivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Viini lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa reisilistest valib Austriasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia koheselt ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt lendavad paljudesse suundadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi plaanides reisi väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest lennu alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt suurepäraseid reisidiile täpselt linnadest. Näiteks mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Austriasse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on kontrollida Viini reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas täna on käimas mõnda ägedat kampaaniat. Nii saad päeva lõpuks säästa palju raha. Iga kord ei pea isegi soodusmüügi sihtkohtade seas Viini lennupileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku näite. Soovides soetada pileteid Mallorcale, siis võib appi tulla Wizz Air kampaania Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada kampaania käigus soodsamalt edasi Berliini lennujaama. Sealt on võimalik otsejoones edasi lennata. Seda märkimisväärselt konkurentsivõimelisemate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Hoiame eranditult laiematel promomüükidel kenasti silma peal. Vaata lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ja saad koheselt ülevaate, millised soodusrallid hetkeseisuga parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Viini

Jälgi Viini reisidiile

Vabama graafiku puhul on suurepärane mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime väsimatult läbi diililehti, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et üles tähendada vähese hinnaga Viini lennud. Kahjuks reklaamitakse reaalsete lennuleidude pähe ikka ja jälle hingehinda maksvat saasta. Enne iga värske leiu levitamist kontrollime oma jõududega lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele sisulisemat väärtust.

 

Viini lennuotsi on mõistlik piiluda ostukorvist

Reisitark loob koos Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada odavaimad lennuvõimalused Austriasse taolisest suurest kokkuvõttest. Mõte on alati tõeliselt otsekohene. Kontrollime ette antud ajahetkel täiesti kõik soodsama hinnaga Viini lennud üle. Seejärel jagame diile külastajatega. Igal hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba täiesti oma aja ära elanud. Siiski ehk pole probleemi, kuna näitame selles postituses palju-palju muid variante keskmisest soodsamate lendude välja otsimiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Austriasse

Mis iganes kohta sa reisi ei kavandaks, lennuettevõtete kampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii tähtsad. Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud lennukampaaniad tegelikkuses üllatavalt väärtuslikuks. Suvalise näitena võiksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 272-eurosest kampaaniahinnast Pariisist Tšiilisse. Esimene tunne “Pfhhh, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis õhinaga osta reis iseäranis taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil täitsa huvitavaid lennukombinatsioone teha. Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samal ajal viib see võimaluseni rohkem sihtkohti avastada ja terve tripi veel meeldejäävamaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Austria lennupiletite kohta

loader-image

Täielikult! Odavaima hinnaga lennud võivad olla ainult 7 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt lendamiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima lennupileti maksumuse.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1000 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennu hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud marsruudil Tallinn-Viin-Tallinn keskmiselt 7 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Keskmised mõlema otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Viin suunal piiridesse summas 43 eurot kuni 99 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top