Aqaba lennupiletid Jordaaniasse

Mil moel haarata odavad lennud Aqabasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Säästuhinnaga lendude hankimine Aqabasse pole alati kergete killast. Ent turu keskmiste lennupiletite maksumuste valdamine ja lennupiletite otsimootorite tundmine on oluline. Sest kui sul on siht Aqabasse maanduda, siis on ilmselgelt mõistlik teha seda soodsama hinnaga. Miks käia raha välja rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Aqabasse
trabantos / Shutterstock

Millised on veel turvalised lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdlusportaale. Tee valik ja broneeri kohe soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Aqaba lennupiletid tasub ära napsata?

Aqabasse reisima minekuks on mõttekas eeldada, et enam kui 310 eurot maksvad piletid on tsipa kallivõitu. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 194 eurot tasub julgelt ära võtta. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks suvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Aqaba lennud reisinõustajatelt

Harilikud reisikonsultandid võtavad piletite vahendamisel sageli päris eeskujuliku vaheltkasu, mida peab puhkuseplaneerija omast taskust tasuma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud loomulik reisi eelarve kulurida. Nüüd ei ole sugugi vastuvõetav ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot müügitasudeks maksta. Iseseisvalt Aqabasse reisi planeerides ja lennupileteid šopates saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes targem otsus. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Aqabasse

Aqaba lendude hinnatase ja lennuvedajad

Enamjaolt platseeruvad Aqaba lennuotsade hinnad vahemikku 294 eurot kuni 326 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lennupiletite otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja teised odavlennufirmad. Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt toodud turule tõelisi reisiisu tõstjaid. Lähiajaloo kõige odavamad lennupiletid on Tallinnast Aqabasse olnud veidi siia-sinna 47 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, kuna need lähevad mõnikord loetud tundidega loosi.

Testi kohe sobilikke lendude kuupäevi Aqabasse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Aqaba ja määra klappivad päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Aqaba lennupiletid Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa kaasmaalastest valib Aqabasse reisimise hoopiski algusega Riiast. Omades elukohta Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et päris mitmed kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures. Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi otsides lennupileteid kaugematesse riikidesse, siis ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest lennureisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlendude kõrval on aeg-ajalt vingeid reisidiile just sõlmjaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud massilised allahindlused piletitele Helsingist Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Lennukompaniide soodusmüügid Aqabasse

Kuhu iganes sa reisi ei kavandaks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisilistele, kel ei ole kindlad kuupäevad nii olulised. Mõnikord võivad osutuda esmapilgul kasutud lennumüügid reaalselt üsna kasulikuks. Suvalise näitena saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 275-eurosest eripakkumisest Pariisist Taisse. Esmane emotsioon “Hähh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennupiletid iseäranis taskukohaselt. Vahel annab niiviisi täitsa põnevaid lennukombinatsioone luua. Näiteks kaugmaalendude ja odavlendude miksimisel võib esile kerkida vajadus veeta ööd mõnes suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse rohkem kohti avastada ja kogu tripi veel meeldejäävamaks teha. Leia odava hinnaga lennupiletid Aqabasse

Uuri Aqaba lennuleide

Paindlikuma graafiku puhul on suurepärane idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisisaite, mitmete võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte taskukohase hinnaga Aqaba lennud. Otsesõnu jagatakse tõeliste reisidiilide pähe ikka ja jälle õudsat rämpsu. Enne iga uue hindade ülevaate jagamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Paratamatult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Aqaba lende on mõistlik kontrollida lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob koostöös DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Võid leida kõige taksukohasemad lennuvõimalused Aqabasse antud suurest kokkuvõttest. Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel kõik soodsaimad Aqaba piletid üle. Seejärel jagame reisidiile reisifännidega. Igal hetkel on võimalik, et sa ei suuda leida ülevaatest lende antud sihtkohta või on ostukorv juba lootusetult kehtivuse kaotanud. Äkki pole midagi hullu, kuna avaldame siin samas terve kamalutäie muid variante keskmisest soodsamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Aqabasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid korraldavad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Hea mõte on uurida Aqaba tripi jaoks, kas täna on möllamas mõnda kasulikku müüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa palju oma eelarve pealt. Iga kord ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Aqaba lennupileteid olema esile toodud. Võtame juhusliku näite. Kui tahad soetada lennureisi Samosele, siis võib aidata Ryanair kampaania alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada promomüügi käigus odavamalt edasi Barcelona lennujaama. Antud lennujaamast on võimalik otsemaid lõppsihtkohta reisida. Pealegi palju eeskujulikemate lennuhindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame suurematel piletikampaaniatel kenasti silma peal. Uuri ruttu meie lennumüükide rubriiki ning omandad hetkega 360° vaate, mis ostumürglid parasjagu suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Aqaba lennupiletite kohta

loader-image

Tavalised mõlema otsa lendude hinnad paiknevad Tallinn-Aqaba suunal piirjoonte vahele summas 143 eurot kuni 200 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi jälgides tajutaval määral tavaliste hindade pealt säästa.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel pakutavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud liinil Tallinn-Aqaba-Tallinn umbkaudu 46 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi tulemas!

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Justament! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad olla ainult 46 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt reisimiseks on vaja oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top