Odavad lennupiletid Berliini

Kuidas leida parimad piletid Berliini?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Lendame sulle Berliini reisi plaanitsemisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud keskmisest kõvasti odavamate hindadega pileteid. Seega, keri allapoole, et sotti saada, missugused on lennureiside tavalised hinnanivood, paremini klappivad lennuvedajad Saksamaale lendamiseks ning mis moel broneerida viivitamatult praeguse seisuga parima hinnaga lennud.

Leia lennupiletid Berliini

Missugused on veel tasuta lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel sõltumatuid lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja haara kohe odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Berliini lennupiletid tasub ära osta?

Saksamaale reisimiseks on mõttekas eeldada, et rohkem kui 163 eurot maksvad lennupiletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Igasugune hind, mis on vähem kui 126 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Berliini lennupiletid reisibüroodelt

Tavalised reisibürood panevad kõrvale piletite müümisel võrdlemisi korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud piletite ostja omast taskust tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid sellised lisatasud ootuspärane reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil pole aga aus 7 €, 10 € või kogunisti 14 € lisadeks maksta. Ise Saksamaale trippi planeerides ja pileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma judinaid tekitavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisinõustajate ja muude lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia soodsad piletid Berliini

Berliini lendude hinnatase ja lennubrändid

Enamjaolt asetuvad Berliini lennupiletite hinnad vahemikku 149 eurot kuni 199 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võid fikseeritud kuupäevadeks lennupiletite ostmisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja airBaltic.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud lennupiletite turule parajaid kompvekke. Läbi aegade soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Saksamaale olnud nibin-nabin 4 eurot. Selliste piletite krabamiseks peab gaasi andma, sest sellise mastaabiga vägevad hinnaüllatused ostetakse väga ruttu.

Testi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Saksamaale

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Berliin ja määra eelistatud kuupäevad. Kõrvuta mõne hetkega kõiki peamiseid lennukompaniisid ja piletimüüjaid.

 

Berliini lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa eestlastest valib Saksamaale lendamise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Oletame, et elad Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade kampaaniate avastamiseks, kuna sealt lendavad kümnetesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi plaanides lende ookeanitagustesse riikidesse, ei pruugi koheselt Riiast lennureisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on iga natukese aja tagant suurepäraseid lennudiile täpselt linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast USAsse.

Lennukompaniide kampaaniad Saksamaale

Mis iganes kohta sa trippi ei planeeriks, lennukompaniide soodusmüügid tulevad ikka appi. Enim sobivad need reisilistele, kellel ei ole kindlad lennuajad nii olulised.

Aeg-ajalt võivad osutuda pealtnäha mõttetud lennumüügid tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Juhusliku näitena saad võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest kampaaniahinnast Milanost Argentinasse.

Esimene tunne “No ja siis, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis võimalusega broneerida lennupiletid eriti taskukohaselt. Mõnikord annab sel moel korralikult huvitavaid eelarve kärpeid garanteerida.

Näiteks pikkade lendude ja odavlendude kombineerimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veel rohkem sihtkohti nautida ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Berliini

Jälgi Berliini lennuleide

Paindliku aja puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime pidevalt läbi diilisaite, mitmete võrdlussaitide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et üles tähendada madala hinnaga Berliini lennupiletid.

Otsesõnu jagatakse reaalsete reisipakkumiste loosungi all ikka ja jälle kõrge hinnaga prahti. Enne iga uue leiu jagamist kontrollime ükshaaval kõik üksikud kuupäevad üle. Tahtmatult aeguvad lennupiletite hinnad võrdlemisi kiiresti, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Berliini lende on mõttekas piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark koostab partnerluses DELFI reisirubriigiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada soodsaimad lennupiletid Saksamaale antud laiapõhjalisest hinnavaatlusest.

Alusmõte on igal korral tõeliselt lihtne ja otsene. Vaatame konkreetsel ajaperioodil eranditult kõik odavaimad Berliini lennupiletid üle. Jagame neid reisisõpradega.

Absoluutselt on võimalik, et sa ei leia viimasest ülevaatest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba korralikult aegunud. Äkki pole midagi hullu, kuna pakume selles postituses palju muid variante keskmisest odavamate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Saksamaale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Tasub uurida Berliini reisiplaani jaoks, kas praegu on toimumas mingisugust mõnusat suurmüüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa täitsa korralikult raha. Alati ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade seas Berliini lennupileteid olema esile toodud. Toome täiesti juhusliku näite. Kui soovid osta pileteid Hispaania saarele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma suurmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada müügi raames taskukohasemalt kohale Barcelonasse. Sealt kandist on võimalik otse lõppsihtkohta reisida. Ja seda palju eeskujulikemate pileti maksumustega võrreldes Eestiga. Hoiame kogu aeg laiematel soodusmüükidel korralikult silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitark.ee lennumüükide sektsiooni ja omandad sekundiga 360° vaate, missugused ostumöllud praegusel hetkel suurimat väärtust pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Berliini lennupiletite kohta

loader-image

Statistilised mõlema otsa piletihinnad paiknevad Tallinn-Berliin lennuliinil piirjoonte vahele summas 44 eurot kuni 102 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades tunduval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Kõige madalama hinnaga lennupiletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Berliin-Tallinn umbkaudu 2 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et vau-efektiga diile on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale jamavaba uudiskirja maksimaalselt 2x iganädalaselt. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Absoluutselt! Soodsaima maksumusega lennud võivad isegi olla vaid 2 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on tähtis oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Scroll to Top
Scroll to Top