Tallinn-Rooma lennupiletid

Mil moel haarata odavad lennupiletid Rooma?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Soodsate reisivõimaluste kätte saamine Itaalia pole alati lihtne. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste teadmine ning reisidiilide saitide tundmine on oluline. Sest kui sul on siht Itaalia reisida, siis on vaieldamatult arukas teha seda soodsama hinnaga. Milleks tasuda rohkem millegi eest, mida saab tegelikult normaalsema hinnasildiga?

Leia lennupiletid Rooma

Mis on alternatiivsed kvaliteetsed lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid turvalisi lennupiletite hindade võrdluslehti. Tee valik ja osta kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnaga Rooma lennupiletid tasub kotti pista?

Itaalia reisimiseks on mõistlik teada, et rohkem kui 143 euroga pakutavad piletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 119 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata soodsaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Rooma lennud reisiekspertidelt

Tavalised reisieksperdid võtavad endale preemiaks lendude hangeldamisel võrdlemisi korraliku rahasumma, mille on sunnitud lennupiletite ostja enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud normaalne reisi planeerimise osa.

Uuel kümnendil ei ole sugugi mõistlik ei viis eurot, seitse eurot ega kakskümmend eurot lisadeks välja käia. Iseseisvalt Itaalia reisi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma õlgu kehitama panevate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes mõistlikum tegu.

Leia soodsad lennupiletid Rooma

Rooma lennud Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Itaalia lendamise hoopiski algusega Helsingist või Riiast. Omades elukohta Viljandis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures.

Kui sa ei leia õige pea ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade diilide avastamiseks, kuna sealt lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv mõte olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle vägevaid kampaaniaid täpselt lennujaamadest. Muuhulgas erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad lennupiletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Katseta kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Itaalia

Pane sisse sihtriigi lennujaam ehk Rooma ja vali eelistatud kuupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja lennubüroosid.

 

Rooma lennupiletite hinnatase ja lennuvedajad

Harilikult jäävad Rooma lennuotsade hinnad skaalale 154 eurot kuni 194 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saad fikseeritud aegadeks lendude otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Wizz Air.

Selgelt on läbi aegade lennufirmade poolt paisatud turule korralikke reisiisu tõstjaid. Läbi aegade odavaimad lennupiletid on Tallinnast Itaalia olnud umbkaudu 9 eurot. Selliste piletite broneerimiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd vägevad hinnakommid ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Lennukompaniide kampaaniad Itaalia

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei plaaniks, lennuettevõtete kampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kellel pole kindlad välja- ja tagasilennu ajad nii olulised.

Vahel võivad kujuneda pealtnäha mõttetud soodusmüügid tegelikult üllatavalt kasulikuks. Juhusliku näitena saaksid võtta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 270-eurosest eripakkumisest Milanost Taisse.

Täiesti esimene tunne “Hähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub võimalusega osta reis eriti odavalt. Mõnikord saab niiviisi päris huvitavaid lennukombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikkade lendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus ööbida mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see veelgi enam kohti nautida ja terve reisi isegi veel meeldejäävamaks muuta.

Leia soodsad lennupiletid Rooma

Vaata Rooma reisidiile

Paindliku graafiku korral on suurepärane idee uurida, mis toimub Reisitarga reisidiilide rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisiportaali, erinevate võrdlusportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et teha kindlaks eeskujuliku hinnaga Rooma lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse reaalsete lennudiilide asemel nii mõnigi kord tõelist prügi. Enne iga värske pakkumise üles riputamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad ruttu, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Rooma lende on mõistlik piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark loob koos DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada kõige taskukohasemad lennuvõimalused Itaaliast just taolisest suurest ülevaatest.

Idee on ikka ja alati äärmiselt lihtne ja otsene. Kontrollime kindlal ajahetkel täiesti kõik soodsaimad Rooma piletid üle. Jagame diile reisisõpradega.

Hetkel on realistlik, et sa ei tuvasta ülevaatest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba lootusetult aegunud. Siiski ehk pole hullu, kuna näitame siin lehel terve kamaluga teisi variante keskmisest odavamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Itaalia odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad iga natukese aja tagant soodusmüüke. Tasub tšekkida Rooma reisiplaani odavamaks tegemiseks, kas praegu on käimas mingisugust mõnusat suurmüüki. Võid kokkuvõttes säästa palju oma eelarve pealt. Alati ei pea isegi kampaania sihtkohtade seas Rooma lennupileteid olema välja toodud. Võtame aluseks juhusliku näidisolukorra. Kui tahad saada lennupileteid Lanzarotele, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma välkmüük Tallinnast lennujaamast. Nimelt võid saada sooduskampaania käigus säästlikumalt kohale Londonisse. Antud lennujaamast on reaalne otsemaid edasi lennata. Ja seda märkimisväärselt paremate piletihindadega võrreldes Eestiga. Hoiame suurematel soodusmüükidel korralikult silma peal. Uuri ruttu Reisitarga lennukampaaniate sektsiooni ning saad koheselt panoraamvaate, millised “kreisid päevad” hetkel käimas on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Rooma lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Parima maksumusega piletid võivad isegi olla ainult 9 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on tähtis oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem lubab enam kui tuhande lennufirma ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende portaali kasutamine ei mõjuta pileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud suunal Tallinn-Rooma-Tallinn keskmiselt 9 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et isuäratavaid reisidiile on edaspidi veelgi laekumas!

Harilikud edasi-tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Rooma liinil piiridesse maksumuses 32 eurot kuni 110 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid soetades poleks võimalik märkimisväärselt rohkem maksta ega meie reisileide kasutades olulisel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top