Budapesti lennupiletid

Kuidas saada säästuhinnaga piletid Budapesti?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Keskmisest soodsamate lendude hankimine Ungarisse pole alati kerge toiming. Ent turu tavaliste hindade teadmine ja diililehtede tundmine on vajalik. Sest kui sul on otsus tehtud Ungarisse maanduda, siis on ilmselgelt otstarbekas teha seda soodsama hinnaga. Milleks anda raha rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Budapesti

Missugused on alternatiivsed sõltumatud lennupileti hindade võrdluslehed?

Kõrvuta kvaliteetseid usaldusväärseid lennuhindade võrdlussaite. Tee valik ja haara käigu pealt odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Budapesti lennupiletid tasub ära osta?

Ungarisse reisima minekuks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 174 euroga pakutavad lennud on juba tavapärasest kallimad variandid. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 122 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Kopsakama hinnaga Budapesti lennupiletid reisivahenduse OÜdelt

Tüüpilised reisieksperdid nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite müümisel tihtilugu eeskujuliku komisjonitasu, mille on sunnitud ostja enda pangaarvelt kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid nõmedad tasud loomulik reisi planeerimise osa.

Praegusel ajal pole aga ratsionaalne ei 6 eurot, 13 eurot ega 17 eurot lisadeks välja käia. Omal käel Ungarisse reisi korraldades ja lennupileteid soetades saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisivahenduse OÜde ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes mõttekam tegu.

Leia odavad lennupiletid Budapesti

Budapesti lennud Riiast või Helsingist

Osa kaasmaalastest valib Ungarisse reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Elades Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tõsiasi, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia õige pea mitte ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade kampaaniate avastamiseks, kuna Riiast lendavad paljudesse paikadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air.

Isegi plaanides reisi ookeanitagustesse sihtkohtadesse, ei pruugi tingimata Helsingist või Riiast lennureisi alustamine küsitav idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant vingeid reisidiile neist linnadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad lennupiletitele Soomest Ameerikasse ja Kariibi mere saartele.

Proovi mõne hetkega kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Ungarisse

Toksi sisse soovitud sihtkoht ehk Budapest ja määra klappivad lennupäevad. Võrdle hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja piletimüüjaid.

 

Budapesti lendude hinnatase ja lennuvedajad

Üldjoontes jäävad Budapesti lennuotsade hinnad skaalale 133 eurot kuni 203 eurot. Need on kõige tõenäolisemad hinnad, mida võid paika määratud aegadeks piletite broneerimisel eeldada. Sääraseid hindu on pakkunud airBaltic ja odavlennufirmad.

Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule parajaid maiuspalu. Lähiajaloo odavaimad piletihinnad on Tallinnast Ungarisse olnud nibin-nabin 38 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb korralikult gaasi vajutada, kuna taolised piletid lähevad enamasti loetud tundidega kaubaks.

Lennufirmade sooduskampaaniad Ungarisse

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei planeeriks, lennukompaniide kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed lennuajad nii tähtsad.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud lennumüügid tegelikult üsna mõistlikuks. Praktiliseks näiteks võid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et kasu lõigata 240-eurosest erihinnast Londonist Ameerikasse.

Esimene emotsioon “Õhh, kuskil suvakast lennujaamast” asendub hoopis põnevusega broneerida lennupiletid eriti taskukohaselt. Vahetevahel saab sel viisil päris ägedaid lennukombinatsioone teha.

Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes vahepealses linnas. Samas aitab see veel rohkem maailma paiku nautida ja terve tripi veelgi kustumatumaks muuta.

Leia lennupiletid Budapesti

Vaata Budapesti reisileide Reisitargast

Vabama graafiku korral on hea mõte visata pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diilisaite, mitmete otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et teha kindlaks taskukohase hinnaga Budapesti lennud.

Otsesõnu jagatakse tõeliste lennupakkumiste nime all ikka ja jälle kõrge hinnaga saasta. Enne iga värske hindade ülevaate levitamist kontrollime käsitsi lennupiletite hinnad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent siiski võimaldab see pakkuda reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Budapesti lende on mõttekas uurida lennupiletite ostukorvist

Reisitark koostab partnerluses DELFI reisirubriigiga igal kuul ilmuvat piletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige odavamad lennud Ungarisse antud suurest kokkuvõttest.

Alusidee on alati tõeliselt lihtne ja otsene. Kontrollime konkreetsel perioodil kõik odavaima hinnaga Budapesti lennud üle. Seejärel jagame reisidiile lugejatega.

Hetkel on võimalik, et sa ei leia viimasest ülevaatest pileteid Ungarisse või on artikkel juba korralikult oma aja ära elanud. Ehk aga pole midagi hullu, kuna tutvustame selles artiklis terve kamalutäie muid tööriistu taskukohaste lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Ungarisse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Hea mõte on uurida Budapesti reisiplaani teostamiseks, kas hetkel on möllamas mingit vinget odavmüüki. Võimalik on säästa täitsa korralikult raha. Iga kord ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade listis Budapesti lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks suvalise lähteülesande. Kui tahad saada lennureisi Hispaania saarele, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air välkmüük algusega Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada müügi tulemusena taskukohasemalt kohale Pariisi. Sealt kandist on reaalne otse lõppsihtkohta reisida. Seda kõvasti paremate pileti maksumustega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame laiematel promomüükidel kenasti silma peal. Uudista lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ja omandad koheselt panoraamvaate, millised “osturallid” hetkel parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Budapesti lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meie teadmiste põhjal olnud marsruudil Tallinn-Budapest-Tallinn umbkaudu 67 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja loodame, et vapustavaid lennupakkumisi on tulevikus veelgi tulemas!

Justament! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 67 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt lendamiseks on tähtis oma määratud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale parima hinna.

Tüüpilised kahe otsa lendude hinnad asetuvad Tallinn-Budapest suunal piiridesse summas 93 eurot kuni 167 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisileide kasutades selgel määral keskmiste hindade pealt säästa.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba uudiskirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kestavad ainult paar tundi.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussait lubab üle 1000 lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top