Palermo lennupiletid

Mil moel hankida odavad lennupiletid Palermosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Normaalse hinnaga lendude üles korjamine Sitsiiliasse pole alati hõlbus. Aga turu keskmiste lennupiletite maksumuste teadmine ja lennuportaalide tundmine on oluline. Sest kui sul on idee Sitsiiliasse lennata, siis on igal juhul otstarbekas teha seda parima hinnaga. Mis põhjusel maksta rohkem millegi eest, mida saab reaalsuses normaalsema hinnasildiga?

Leia lennupiletid Palermosse
Jerome LABOUYRIE / Shutterstock

Mis on veel sõltumatud lendude võrdlusportaalid?

Kõrvuta kvaliteetseid turvalisi lennupiletite hindade võrdlussaite. Otsusta ja broneeri kohemaid soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Palermo lennupiletid tasub ära napsata?

Sitsiiliasse reisima minekuks on mõistlik teada, et enam kui 188 euroga pakutavad lennupiletid on tsipa kallivõitu. Kui hind on aga vähem kui 109 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Kõrgema hinnaga Palermo lennud reisikonsultantidelt

Tavalised reisinõustajad panevad kõrvale lennupiletite vahendamisel võrdlemisi eeskujuliku komisjonitasu, mille peab tarbija enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud ootuspärane reisi eelarve kulurida.

Nüüd ei ole kuskilt otsast aus ei 4 eurot, 8 eurot ega 15 eurot lisadeks maksta. Iseseisvalt Sitsiiliasse reisi korraldades ja pileteid ostukorvi pannes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ebamugavate lisatasudeta. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid krahmavate hangeldajatega võrreldes parem otsus.

Leia parima hinnaga lennupiletid Palermosse

Palermo lennureisid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Sitsiiliasse reisimise hoopiski algusega Riiast. Elades Võrus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures.

Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis pole paha idee kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide avastamiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse linnadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi otsides lennupileteid ookeanitagustesse paikadesse, ei pruugi tingimata põhja- või lõunanaabrite juurest reisi alustamine kehv idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on aeg-ajalt silmapaistvaid pakkumisi antud sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Põhja-Ameerikasse.

Testi kohe praegu kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Sitsiiliasse

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Palermo ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Palermo piletite hinnatase ja lennukompaniid

Enamjaolt asetuvad Palermo lennureiside hinnad vahemikku 150 eurot kuni 190 eurot. Need on suurema tõenäosusega hinnad, mida saad kindlateks kuupäevadeks piletite broneerimisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair või teised odavlennufirmad.

Otse loomulikult on läbi aegade lennufirmade poolt jagatud turule parajaid maiuspalu. Viimase aastakümne odavaimad piletihinnad on Tallinnast Sitsiiliasse olnud veidi siia-sinna 67 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, kuna taolised hinnapommid lähevad enamasti mõne tunniga loosi.

Lennufirmade kampaaniad Sitsiiliasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame tšekkida Palermo reisiplaani teostamiseks, kas praegu on toimumas mingit mõnusat müüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa palju oma eelarve pealt. Iga kord ei pea isegi müügikampaania sihtkohtade listis Palermo lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näite. Kui tahad broneerida pileteid Gran Canariale, siis võib marjaks ära kuluda Ryanair kampaania alguspunktiga Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi tulemusena soodsamalt otse Berliini lennujaama. Sealt kandist on võimalik otsejoones lõpuni välja lennata. Ja seda märkimisväärselt paremate hindadega alternatiividega kõrvutades. Me hoiame laiematel odavkampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli ruttu Reisitark.ee lennukampaaniate lehte ning saad hetkega panoraamvaate, missugused ostumöllud hetkeseisuga suurimat väärtust pakuvad.  Leia odava hinnaga lennupiletid Palermosse

Kontrolli Palermo lennudiile

Paindliku aja puhul on suurepärane mõte kontrollida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisisaite, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et päevavalguse kätte eeskujuliku hinnaga Palermo lennud.

Ausalt öeldes reklaamitakse reaalsete lennupakkumiste nime all ikka ja jälle õudsat prahti. Enne iga värske kampaania levitamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Paratamatult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent ikkagi annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Palermo hindu on mõttekas kontrollida ostukorvist

Reisitark koostab koostöös Reisijuhiga igakuist piletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga lennuvõimalused Sitsiiliasse antud laiapõhjalisest kokkuvõttest.

Aluseks olev idee on igal korral väga lihtne. Vaatame konkreetsel ajahetkel kõik odavaima hinnaga Palermo piletid üle. Jagame leide reisifännidega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei tuvasta viimasest ülevaatest lende Sitsiiliasse või on kokkuvõte juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Vast pole probleemi, kuna tutvustame siin samas terve kamalutäie teisi variante keskmisest odavamate lennupiletite välja otsimiseks.

Lennukompaniide soodusmüügid Sitsiiliasse

Kuhu iganes sa puhkusereisi ei planeeriks, lennufirmade kampaaniad teevad reisi odavamaks. Enim sobivad need reisisõpradele, kellel pole fikseeritud lennuajad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikkuses üllatavalt kasulikuks. Näiteks võiksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest erihinnast Oslost Vaikse ookeani saarele.

Täiesti esimene emotsioon “Ähh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga saada lennupiletid iseäranis soodsalt. Vahetevahel annab sel moel täitsa põnevaid reisikombinatsioone garanteerida.

Näiteks pikamaalendude ja lühemate odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus võtta öömaja mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samaaegselt aitab see veel rohkem kohti näha ja terve reisi veelgi unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Palermo lennupiletite kohta

loader-image

Ootuspärased mõlema otsa lendude hinnad jäävad Tallinn-Palermo suunal maksumuse ulatusse 112 eurot kuni 177 eurot. See ei tähenda, et viimasel hetkel pileteid ostes poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie reisidiile kasutades tunduval määral tavapäraste hindade pealt kokku hoida.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal võimaldab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige soodsama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud lennumarsruudil Tallinn-Palermo-Tallinn ligikaudu 51 eurot. Hoiame alati silmad lahti ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi tulemas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmist vaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Loomulikult! Odavaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 51 eurot. Samas tuleb meeles pidada, et soodsalt reisimiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale soodsaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top