Kosovo lennupiletid

Mil moel osta taskukohased lennud Pristinasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas saada magusate hindadega lennupiletid Kosovosse? Palju polegi nende leidmiseks vaja teha, vaid lihtsalt alusta selle artikli läbi lugemisest! Just nii mugav antud teema põhimõtteliselt ongi. Oleme kokku kogunud põhimõtteliselt täieliku läbilõike piletite tavapärastest hindadest ja võimalustest, mis moel võimalikult kiiresti ja hõlpsalt endale Pristina piletid kotti panna. Ja seda reisi alustades nii Stockholmist, Helsingist, Riiast kui ka Tallinnast.

Leia parima hinnaga lennupiletid Pristinasse
Uskarp / Shutterstock

Millised on veel usaldusväärsed lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta tipptasemel sõltumatuid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Otsusta ja broneeri käigu pealt odava hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Pristina lennupiletid tasub kotti pista?

Kosovosse reisimiseks on mõistlik teada, et üle 173 euro eest müüdavad piletid on tsipa kallivõitu. Nähes piletihinda, mis jääb alla 118 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Juurdehindlusega Pristina lennud reisiekspertidelt

Tavalised reisivahenduse OÜd võtavad lendude vahendamisel mõnikord eeskujuliku rahasumma, mida peab ostja omast taskust maksma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud tavaline reisi eelarve kulurida. Tänapäeval pole sugugi aus 6 €, 13 € või kogunisti 17 € teenustasudeks maksta. Ise Kosovosse reisi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma ehmatavate lisatasudeta. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõistlikum lähenemine. Leia odava hinnaga lennupiletid Pristinasse

Pristina lendude hinnatase ja lennuvedajad

Harilikult platseeruvad Pristina lennupiletite hinnad vahemikku 148 eurot kuni 180 eurot. Need on tõenäolised hinnad, mida võid kindlateks kuupäevadeks lennupiletite otsimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Turkish Airlines ja Lufthansa. Otse loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt paisatud turule korralikke maiuspalu. Läbi aegade kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Kosovosse olnud veidi siia-sinna 89 eurot. Selliste lennupiletite ostmiseks tuleb kiiresti tegutseda, sest sedavõrd vahvad hinnakommid müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Proovi kohe klappivaid reisi kuupäevi Kosovosse

Toksi sisse sihtriigi lennujaam ehk Pristina ja määra eelistatud lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga kõiki peamiseid peamiseid lennuettevõtteid ja edasimüüjaid.

 

Pristina lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Kosovosse reisimise hoopistükkis algusega Riiast või Helsingist. Omades elukohta Tartus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia kohe ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub kaaluda Riiat. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Ryanair ja Wizz Air. Isegi planeerides teekonda väga kaugetesse sihtkohtadesse, ei pruugi Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine halb mõte olla. Ka odavlennufirmade kõrval on iga natukese aja tagant väga häid reisidiile neist sõlmjaamadest. Kasvõi erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast Ameerikasse.

Lennufirmade kampaaniad Kosovosse odavamalt lendamiseks

Lennuettevõtted käivitavad iga natukese aja tagant sooduskampaaniaid. Soovitame tšekkida Pristina reisi jaoks, kas praegu on möllamas mingit mõnusat müüki. Võimalik on kokku hoida täitsa korralikult oma eelarve pealt. Igal korral ei pea sugugi müügikampaania sihtkohtade seas Pristina pileteid nähtaval olema. Võtame aluseks täiesti juhusliku näidisolukorra. Soovides broneerida lennupileteid Kanaaridele, siis võib appi tulla Ryanair suurmüük Tallinnast lennujaamast. Täpsemalt võiksid saada promokampaania tulemusena odavamalt kohale Pariisi. Sealt saab otsejoones lõpuni välja lennata. Ja seda palju odavamate hindadega alternatiividega kõrvutades. Hoiame kogu aeg laiematel sooduskampaaniatel korralikult silma peal. Kontrolli lihtsalt Reisitarga lennumüükide lehte ja omandad hetkega ülevaate, millised “osturallid” antud päeval esiplaanil on. Leia odavad lennupiletid Pristinasse

Vaata Pristina lennudiile

Paindliku graafiku puhul on hea idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi reisilehti, mitmesuguste otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et leida vähese hinnaga Pristina lennud. Asju ilma keerutamata öeldes jagatakse reaalsete reisipakkumiste pähe aeg-ajalt kõrge hinnaga rämpsu. Enne iga uue diili postitamist kontrollime käsitsi kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad hinnad üsna, ent ikkagi võimaldab see pakkuda reisisõpradele sisulist kvaliteeti.

 

Pristina lende tasub uurida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koos DELFI Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada parima hinnaga piletid Kosovosse taolisest mastaapsest ülevaatest. Kõige aluseks olev idee on ikka ja alati väga lihtne. Vaatame konkreetsel perioodil eranditult kõik soodsama hinnaga Pristina lennupiletid üle. Jagame neid reisiplaneerijatega. Hetkel on tõenäoline, et sa ei suuda leida ostukorvist pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba täiesti aegunud. Ehk aga pole muret, kuna pakume siin lehel terve kamalutäie muid tööriistu keskmisest odavamate lennupiletite leidmiseks.

Lennufirmade soodusmüügid Kosovosse

Kuhu iganes sa reisi ei kavandaks, lennuettevõtete kampaaniad tulevad ikka appi. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad sedavõrd olulised. Aeg-ajalt võivad osutuda esmapilgul kasutud kampaaniad tegelikkuses võrdlemisi kasulikuks. Suvalise näitena võid võtta odavlennu Tallinnast, et saada kasu 220-eurosest eripakkumisest Barcelonast Ameerikasse. Esmane reaktsioon “Õghh, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis põnevusega saada reis eriti taskukohaselt. Vahetevahel saab niiviisi täitsa ägedaid eelarve kärpeid teha. Näiteks pikamaalendude ja odavlendude miksimisel võib kerkida vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samal ajal viib see võimaluseni veel rohkem sihtkohti nautida ja kogu reisi veel meeldejäävamaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Kosovo lennupiletite kohta

loader-image

Aga loomulikult! Odavaima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 88 eurot. Samas tuleb jälgida, et soodsalt reisimiseks on oluline oma soovitud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlusportaal lubab enam kui 1200 lennukompanii ja vahendussaidi konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna firma ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda lennupileti hinda.

Jälgi Reisitarga uudiskirja, Facebooki lehte või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale prahivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samas annab Facebooki leht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult loetud tunnid.

Kõige parema hinnaga lennupiletid on meie andmete põhjal olnud lennumarsruudil Tallinn-Priština-Tallinn keskmiselt 88 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja loodame, et suu vett jooksma panevaid reisidiile on tulevikus veelgi laekumas!

Tüüpilised edasi-tagasi piletihinnad paiknevad Tallinn-Priština suunal vahemikku maksumuses 109 eurot kuni 210 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie lennudiile kasutades tajutaval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top