Porto lennupiletid

Mil moel osta soodsad lennud Portosse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Porto reisi plaanimisega viivitamatult appi! Oleme juba üle kümne aasta kinni püüdnud legendaarselt soodsate hindadega lennupileteid. Niisiis, suuna pilk allapoole, et saada täielik ülevaade, mis on lendude igapäevased maksumused, sobilikumad lennuvedajad Portosse lendamiseks ning kuidas haarata kohemaid just praegusel hetkel odavaima hinnaga lennud.

Leia soodsa hinnaga lennupiletid Portosse
trabantos / Shutterstock

Millised on muud kvaliteetsed lennuhindade võrdluslehed?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdluslehti. Langeta oma valik ja haara käigu pealt soodsa hinnaga lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Porto lennupiletid tasub ära osta?

Portosse reisima minekuks tasub teada, et enam kui 210 eurot maksvad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Nähes piletihinda, mis jääb alla 139 eurot tasuks ikka kohe ära krabada. Selle kõige kõrval on aga palju muid faktoreid. Näiteks südasuvisel tipphooajal Tallinnast Lõuna-Euroopasse lennates on igal juhul lennupiletid kallimad, kui võrrelda hindu hooajaväliste piletitega keset talve Horvaatiasse.

Krõbedama hinnaga Porto lennud reisifirmadelt

Tüüpilised reisinõustajad võtavad lennupiletite müümisel mõnikord korraliku rahasumma, mille on sunnitud piletite ostja enda pangaarvelt maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud normaalne reisi planeerimise osa. Tänapäeval pole aga normaalne ei 7 eurot, 12 eurot ega 17 eurot müügitasudeks maksta. Ise Portosse trippi korraldades ja pileteid ostes saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Igal juhul on ise ostmine reisifirmade ja ülejäänud lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant. Leia soodsaim lennupilet Portosse

Porto lennupiletid Helsingist, Stockholmist või Riiast

Osa reisilistest valib Portosse reisimise hoopiski algusega Riiast või Helsingist. Elades Lõuna-Eestis, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et päris mitmed kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast stardivad kümnetesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi kui sa oled teel kaugematesse paikadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade väliselt on ikka ja jälle suurepäraseid reisidiile just nimelt nendest linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Helsingi lennujaamast USAsse ja Kariibidele.

Proovi kohe praegu sobilikke kuupäevi Portosse

Kirjuta lahtrisse sihtriigi lennujaam ehk Porto ja määra eelistatud päevad. Kõrvuta hetkega kõiki peamiseid lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Porto lennupiletite hinnatase ja lennufirmad

Tavaliselt platseeruvad Porto lennupiletite hinnad skaalale 151 eurot kuni 212 eurot. Need on suurema tõenäosusega piletihinnad, mida saad paika määratud aegadeks lendude ostmisel oodata. Selliseid hindu on pakkunud Ryanair ja Lufthansa ning TAP Portugal. Loomulikult on kõigi aegade arvestuses lennukompaniide poolt jagatud lennupiletite turule tõelisi kompvekke. Läbi aegade kõige odavamad piletihinnad on Tallinnast Portosse olnud umbes 44 eurot. Selliste hindade krabamiseks peab gaasi andma, sest sedavõrd ägedad hinnapöörised müüakse läbi jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Portosse

Kuhu iganes sa reisi ei kavandaks, lennuettevõtete sooduskampaaniad tulevad ikka appi. Enim kuluvad need ära reisisellidele, kel pole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad niivõrd olulised. Vahel võivad kujuneda esmapilgul mõttetud kampaaniad reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Näiteks võiksid osta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 200-eurosest kampaaniahinnast Roomast Argentinasse. Täiesti esimene emotsioon “Pfhhh, kuskilt Euroopast” asendub õhinaga osta reis iseäranis taskukohaselt. Mõnikord annab sel moel päris huvitavaid eelarve kärpeid teha. Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus ööbida mõnes suurlinnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem kohti avastada ja terve reisi veelgi meeldejäävamaks teha.  Leia lennupiletid Portosse

Vaata Porto reisidiile

Vabama graafiku puhul tasub heita pilk peale, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime igapäevaselt läbi diiliportaale, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte super hinnaga Porto lennud. Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete reisileidude pähe ikka ja jälle kallist saasta. Enne iga uue hindade ülevaate üles riputamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lendude hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse pakkuda reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Porto hindu tasub piiluda lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Idee poolest saad avastada odavaimad piletid Portosse antud mastaapsest kokkuvõttest. Aluseks olev idee on ikka ja alati väga otsekohene. Vaatame kindlal ajahetkel täiesti kõik odavaima hinnaga Porto lennupiletid üle. Pärast jagame leide külastajatega. Alati on võimalik, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest pileteid antud sihtkohta või on artikkel juba täiesti oma aja ära elanud. Äkki pole midagi hullu, kuna avaldame siin lehel palju-palju muid võimalusi soodsate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Portosse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad korraldavad iga natukese aja tagant müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Porto tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on möllamas mingisugust vinget odavmüüki. Saad kokkuvõttes säästa palju oma eelarve pealt. Igal korral ei pea otseselt müügikampaania sihtkohtade seas Porto lennupileteid nähtaval olema. Toome suvalise näidisolukorra. Soovides broneerida lennupileteid Kreeka saartele, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kampaania alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võiksid saada müügi tulemusena taskukohasemalt otse Berliini lennujaama. Sealt on võimalik otsemaid edasi lennata. Seda märkimisväärselt odavamate lennuhindadega Tallinna tšarteritega võrreldes. Hoiame kogu aeg laiematel suurmüükidel silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitark.ee lennukampaaniate sektsiooni ja omandad hetkega 360° vaate, missugused “osturallid” praegusel hetkel käivad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Porto lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Odavaima maksumusega piletid võivad olla ainult 57. Samas tuleb meeles pidada, et taskukohaselt lendamiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima hinna.

Meie soovitame kasutada Skyscannerit, kuna see võrdlussüsteem annab võimaluse rohkem kui 1000 lennukompanii ja edasimüüja reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu kõrvutada. Kuna firma ei võta raha, siis nende saidi kasutamine ei mõjuta lennupileti hinda.

Kasuta Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja maksimaalselt 2x nädalas. Samas annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas lennudiilidele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Kõige odavama hinnaga piletid on meie analüüsi raames olnud lennumarsruudil Tallinn-Porto-Tallinn keskeltläbi 57. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et hüperdiile on edaspidi veelgi laekumas!

Ootuspärased kahe otsa lennupiletite hinnad jäävad Tallinn-Porto liinil piirjoonte vahele summas 105 eurot kuni 156 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid soetades poleks võimalik kõvasti rohkem maksta ega meie reisidiile jälgides nähtaval määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top