Põhja-Iirimaa lennupiletid

Kuidas haarata soodukaga lennud Belfasti?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Tuleme sulle Belfasti reisi plaani sepitsemisega kohe appi! Oleme juba üle kümne aasta jahtinud rohkem raha kuu lõppu jätvate hindadega lennupileteid. Seega, keri aga allapoole, et saada teada, missugused on lennuotsade normaalsed hinnatasemed, paremini klappivad lennukompaniid Põhja-Iirimaale lendamiseks ning kuidas leida kohemaid just praegusel hetkel odavaima hinnaga lennupiletid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Belfasti
William Barton / Shutterstock

Mis on muud tasuta lendude võrdlusportaalid?

Võrdle parimaid turvalisi lennuhindade võrdlussaite. Otsusta ja haara kohe soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnatasemega Belfasti lennupiletid tasub kotti pista?

Põhja-Iirimaale reisimiseks on mõistlik meeles pidada, et rohkem kui 217 euroga pakutavad lennupiletid on juba tavapärasest kallimad variandid. Kui hind on aga vähem kui 128 eurot tasub julgelt ära võtta. Siit edasi mängib rolli palju tegureid. Näiteks mõni nädal enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kõrgema hinnaga Belfasti lennud reisibüroodelt

Harilikud reisinõustajad võtavad endale preemiaks lendude hangeldamisel sageli päris eeskujuliku rahasumma, mida peab reisisell enda rahakotist kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid sellised lisatasud tavaline reisi eelarve kulurida. Tänapäeval pole aga vastuvõetav 6 eurot, 10 eurot või isegi 15 eurot müügitasudeks maksta. Iseseisvalt Põhja-Iirimaale trippi korraldades ja pileteid ostes saad endale garanteerida konkreetsel hetkel parima lennupiletite hinna ilma vaesemaks tegevate lisatasudeta. Igal juhul on ise ostmine reisibüroode ja ülejäänud lisatasusid võtvate hangeldajatega võrreldes mõttekam variant. Leia soodsa hinnaga lennupiletid Belfasti

Belfasti lennureisid Riiast, Helsingist või Stockholmist

Osa Eesti reisilistest valib Põhja-Iirimaale reisimise hoopiski algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib fakt, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad Soomes juures. Kui sa ei leia koheselt mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade diilide leidmiseks, kuna sealt poolt lendavad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi jahtides lennupileteid väga kaugetesse paikadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast reisi alustamine halb idee olla. Ka odavlendude kõrval on ikka ja jälle väga häid pakkumisi antud lennujaamadest. Kasvõi mitmesuguste lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Soomest USAsse.

Uuri kohe kõige paremini sobivaid kuupäevi Põhja-Iirimaale

Kirjuta lahtrisse soovitud sihtkoht ehk Belfast ja määra sobivad kuupäevad. Võrdle mõne hetkega kõiki peamiseid põhilisi lennuettevõtteid ja piletimüüjaid.

 

Belfasti lennupiletite hinnatase ja lennuvedajad

Harilikult platseeruvad Belfasti lennupiletite hinnad skaalale 150 eurot kuni 208 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saaksid kindlateks aegadeks piletite ostmisel eeldada. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair. Otse loomulikult on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule korralikke maiuspalu. Läbi aegade soodsaimad piletihinnad on Tallinnast Põhja-Iirimaale olnud ligikaudu 54 eurot. Selliste lennupiletite broneerimiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vinged hinnaüllatused ostetakse väga ruttu.

Lennufirmade kampaaniad Põhja-Iirimaale odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Tasub tšekkida Belfasti tripi odavamaks tegemiseks, kas praegu on toimumas mõnda vinget müüki. Võimalik on päeva lõpuks säästa palju raha. Iga kord ei pea otseselt soodusmüügi sihtkohtade listis Belfasti lennupileteid olema välja toodud. Toome suvalise lähteülesande. Soovides soetada lennupileteid Menorcale, siis võib appi tulla tuntud odavlennufirma kiirmüük Eestist. Põhimõtteliselt võid saada kampaania tulemusena taskukohasemalt edasi Londoni lennujaama. Sealt kandist on reaalne otsejoones lõpuni välja reisida. Seda kõvasti konkurentsivõimelisemate piletihindadega alternatiividega kõrvutades. Me hoiame laiematel suurmüükidel silma peal. Vaata lihtsalt Reisitarga lennukampaaniate rubriiki ning omandad sekundiga 360° vaate, millised kreisid müügid hetkel käivad. Leia odavad lennupiletid Belfasti

Jälgi Belfasti lennudiile

Avatud ajakava puhul tasub uurida, mis toimub Reisitarga lennuleidude rubriigis. Kammime väsimatult läbi reisiportaali, paljude otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netis, et päevavalguse kätte megasoodsa hinnaga Belfasti lennud. Otsesõnu jagatakse reaalsete reisidiilide nime all ikka ja jälle õudsat prügi. Enne iga värske kampaania postitamist vaatame ise kõik üksikud kuupäevad üle. Otse loomulikult aeguvad lendude hinnad üsna, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Belfasti hindu on mõistlik piiluda ostukorvist

Reisitark valmistab partnerluses DELFI Reisijuhiga (keskeltläbi) igal kuul ilmuvat lennupiletite ostukorvi. Võid leida parima hinnaga lennuvariandid Põhja-Iirimaale antud mastaapsest hinnavaatlusest. Vundamendina toimiv idee on ikka ja alati äärmiselt otsekohene. Tšekime konkreetsel ajaperioodil täiesti kõik soodsama hinnaga Belfasti lennud üle. Seejärel jagame neid külastajatega. Praegu on realistlik, et sa ei tuvasta ostukorvist lende antud sihtkohta või on artikkel juba korralikult oma aja ära elanud. Vast pole hullu, kuna näitame siin lehel terve kamalutäie muid võimalusi odavate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennukompaniide kampaaniad Põhja-Iirimaale

Mis iganes sihtkohta sa oma puhkusereisi ei plaaniks, lennufirmade soodusmüügid teevad reisi odavamaks. Kõige paremini sobivad need reisilistele, kellel ei ole kindlad kuupäevad niivõrd tähtsad. Mõnikord võivad osutuda pealtnäha kasutud soodusmüügid tegelikkuses võrdlemisi mõistlikuks. Näiteks saaksid võtta odavlennufirma otsa Tallinnast, et saada kasu 272-eurosest kampaaniahinnast Londonist Tansaaniasse. Esmane reaktsioon “Pfhhh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis võimalusega osta reis iseäranis soodsalt. Vahel saab sel viisil täitsa ägedaid eelarve kärpeid garanteerida. Näiteks kaugmaalendude ja Euroopa odavlendude kokku panemisel võib esile kerkida vajadus võtta öömaja mõnes vahepealses linnas. Samal ajal annab see võimaluse veel rohkem kohti näha ja terve reisi veel unustamatumaks teha.

Korduma kippuvad küsimused odavate Põhja-Iirimaa lennupiletite kohta

loader-image

Kõige madalama hinnaga piletid on meie andmete põhjal olnud lennuliinil Tallinn-Belfast-Tallinn ligikaudu 58 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja hoiame pöidlaid, et vau-efektiga diile on edaspidi veelgi laekumas!

Loomulikult! Parima hinnaga piletid võivad olla ainult 58 eurot. Samas tuleb jälgida, et odavalt lendamiseks on vaja oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima lennupileti maksumuse.

Statistilised edasi ja tagasi lennuhinnad asetuvad Tallinn-Belfast lennuliinil maksumuse ulatusse 113 eurot kuni 199 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik tunduvalt raha välja käia ega meie reisipakkumisi kasutades nähtaval määral tavaliste hindade pealt kokku hoida.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. Uudiskirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte rohkem kui 2x iganädalaselt. Samal ajal annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kehtivad ainult mõne tunni.

Meie soovitame proovida Skyscannerit, kuna see võrdlussait võimaldab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendussaidi reaalajas saadaval olevaid lennupiletite hindu võrrelda. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi pileti hinda.

Scroll to Top
Scroll to Top