Samara lennupiletid

Mil moel saada soodsad piletid Samarasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Soodsa hinnaga lennupiletite endale krabamine Samarasse pole alati just kukepea. Aga turu keskmiste hindade teadmine ning lennuportaalide tundmine on oluline. Sest kui sul on soov Samarasse lennata, siis on vaieldamatult ratsionaalne teha seda soodsama hinnaga. Miks puistada eurosid rohkem millegi eest, mida saab tegelikkuses normaalsema hinnasildiga?

Leia parima hinnaga lennupiletid Samarasse
Yomka / Shutterstock

Millised on alternatiivsed sõltumatud lennupileti hindade võrdlusportaalid?

Võrdle tipptasemel usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlussaite. Tee otsus ja osta kohemaid odavaimad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Samara lennupiletid tasub ära võtta?

Samarasse lendamiseks tasub arvestada, et enam kui 320 euroga pakutavad lennupiletid on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Iga hind, mis jääb aga alla hinnapiiri 154 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Muus osas sõltub kõik paljudest muutujatest. Näiteks loetud nädalad enne väljalendu ei saagi eriliselt soodsa hinnaga lennupileteid oodata.

Kopsakama hinnaga Samara lennupiletid reisinõustajatelt

Tüüpilised reisikonsultandid võtavad endale preemiaks piletite müümisel tihtilugu korraliku vaheltkasu, mille on sunnitud reisiplaneerija enda reisi eelarvest kinni maksma. Enne võrdlusportaalide tulekut ja üldist veebimajanduse kasvu olid sellised lisatasud tavaline reisile mineku kulu.

Täna ei ole sugugi reaalne 2 eurot, 13 eurot või isegi 20 eurot lisatasudeks maksta. Omal käel Samarasse reisi korraldades ja lennupileteid ostes on võimalik tunda kindlust odavaimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisifirmade ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Samarasse
Yomka / Shutterstock.com

Samara lennud Riiast või Helsingist

Osa kaasmaalastest valib Samarasse reisimise hoopistükkis algusega Helsingist või Riiast. Kui elad näiteks Eesti lõunaosas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib samuti olulist rolli, et päris paljud kaasmaalased töötavad teisel pool lahte juures.

Kui sa ei leia kohe ühtki mõistlikku hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavlennufirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast lendavad kümnetesse suundadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi planeerides teekonda ookeanitagustesse riikidesse, siis ei pruugi Helsingist reisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant silmapaistvaid reisidiile antud linnadest. Kasvõi erinevate lennufirmade koostöös sündinud odavmüügid lennupiletitele Soomest Kariibi mere saartele.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Samarasse

Kirjuta lahtrisse sihtkoht ehk Samara ja määra eelistatud kuupäevad. Kõrvuta hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja edasimüüjaid.

 

Samara piletite hinnatase ja lennuvedajad

Üldjoontes platseeruvad Samara lennupiletite hinnad skaalale 282 eurot kuni 335 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida võiksid fikseeritud kuupäevadeks piletite jahtimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud Aeroflot.

Selgelt on kõigi aegade arvestuses lennufirmade poolt toodud turule tõelisi kompvekke. Lähiajaloo kõige soodsamad piletihinnad on Tallinnast Samarasse olnud veidi siia-sinna 111 eurot. Selliste lennupiletite krabamiseks peab gaasi andma, sest sellise mastaabiga ägedad hinnakommid ostetakse jahmatava kiirusega ära.

Lennufirmade kampaaniad Samarasse odavamalt lendamiseks

Lennukompaniid teevad ikka ja jälle müügikampaaniaid. Hea mõte on uurida Samara reisi teostamiseks, kas hetkel on toimumas mõnda kasulikku kampaaniat. Nii saad säästa palju raha. Alati ei pea sugugi soodusmüügi sihtkohtade seas Samara lende olema välja toodud. Toome juhusliku lähteülesande. Soovides broneerida lennupileteid Kreeka saartele, siis võib aidata Wizz Air kiirmüük Eestist. Täpsemalt võiksid saada soodusmüügi käigus soodsamalt edasi Berliini lennujaama. Antud lennujaamast on reaalne otsejoones lõppsihtkohta põrutada. Ja seda palju odavamate pileti maksumustega Eestiga võrrelduna. Hoiame alati tähtsamatel soodusmüükidel kenasti silma peal. Vaata sujuvalt meie kampaaniate rubriiki ning saad sekundiga panoraamvaate, millised ostumürglid praegusel hetkel parimaid reisidiile pakuvad. Leia odavad lennupiletid Samarasse

Vaata Samara lennudiile

Paindlikkuse korral on suurepärane idee visata pilk peale, mis toimub Reisitarga lennupakkumiste rubriigis. Kammime regulaarselt läbi reisilehti, mitmete otsingumootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid veebiavarustes, et päevavalguse kätte säästuhinnaga Samara lennud.

Asju ilma keerutamata öeldes reklaamitakse reaalsete reisipakkumiste loosungi all nii mõnigi kord kõrge hinnaga saasta. Enne iga värske kampaania üles riputamist vaatame ise lennupiletite hinnad üle. Loomulikult aeguvad lennupiletite hinnad kähku, ent siiski annab see võimaluse luua reisisõpradele paremat kvaliteeti.

 

Samara hindu on mõttekas kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark teeb koos DELFI Reisijuhiga igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada odavaima hinnaga piletid Samarasse sellest mastaapsest hinnavaatlusest.

Mõte on ikka ja alati tõeliselt lihtne. Tšekime ette antud ajahetkel eranditult kõik odavaimad Samara lennud üle. Seejärel jagame neid reisifännidega.

Absoluutselt on realistlik, et sa ei leia ostukorvist pileteid Samarasse või on artikkel juba lootusetult “parim enne” kuupäevast möödunud. Siiski ehk pole hullu, kuna näitame siin lehel terve kamalutäie teisi variante keskmisest odavamate lennupiletite välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Samarasse

Mis iganes kohta sa reisi ei planeeriks, lennuettevõtete kampaaniad kuluvad marjaks ära. Enim sobivad need reisisellidele, kellel ei ole konkreetsed välja- ja tagasilennu ajad niivõrd tähtsad.

Vahel võivad osutuda esmapilgul mõttetud odavmüügid tegelikult võrdlemisi kasulikuks. Juhusliku näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et kasu lõigata 200-eurosest eripakkumisest Pariisist Singapuri.

Esmane emotsioon “Mida veel, mingist suvalisest EL linnast” asendub hoopis õhinaga osta lennureis eriti taskukohaselt. Vahel saab sel moel korralikult huvitavaid reisikombinatsioone garanteerida.

Kasvõi pikamaalendude ja odavlendude kombineerimisel võib kerkida vajadus veeta ööd mõnes peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see veel rohkem kohti avastada ja kogu tripi veelgi unustamatumaks muuta.

Korduma kippuvad küsimused odavate Samara lennupiletite kohta

loader-image

Justament! Soodsaima hinnaga lennupiletid võivad olla ainult 154 eurot. Samas tuleb arvestada, et taskukohaselt lendamiseks on vaja oma soovitud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale parima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussüsteem lubab rohkem kui 1000 lennukompanii ja vahendaja reaalajas pakutavaid lennupiletite maksumusi kõrvutada. Kuna Skyscanner ei võta raha, siis nende portaali kasutamine muuda pileti hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte enam kui 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki fännileht võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisidiilidele, mis kestavad ainult mõne tunni.

Kõige madalama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud marsruudil Tallinn-Samara-Tallinn keskmiselt 154 eurot. Hoiame kogu aeg kätt pulsil ja hoiame pöidlaid, et superpakkumisi on edaspidi veelgi tulemas!

Umbkaudsed mõlema suuna lennuhinnad paiknevad Tallinn-Samara liinil piirjoonte vahele summas 219 eurot kuni 314 eurot. See ei tähenda, et viimasel minutil pileteid hankides poleks võimalik tuntavalt raha välja käia ega meie reisileide jälgides selgel määral keskmiste hindade pealt kokku hoida.

Scroll to Top
Scroll to Top