Edinburghi lennupiletid

Mil moel saada soodsad piletid Edinburghi?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS

 

Tormame sulle Edinburghi reisi plaanitsemisega otsejoones appi! Oleme juba üle kümne aasta nuuskinud väljapaistvalt odavamate hindadega lende. Seega, jätka allapoole liikumist, et saada teada, mis on lennureiside igapäevased hinnatasemed, paremini klappivad lennufirmad Šotimaale jõudmiseks ning mis moel hankida kohemaid taskukohaseima hinnaga lennureisid.

Leia parima hinnaga lennupiletid Edinburghi
Richie Chan / Shutterstock

Mis on alternatiivsed usaldusväärsed lennuhindade võrdlusportaalid?

Kõrvuta parimaid usaldusväärseid lennupiletite hindade võrdlusportaale. Langeta oma valik ja broneeri käigu pealt soodsad lennud!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Mis hinnaga Edinburghi lennupiletid tasub kotti pista?

Šotimaale reisima minekuks tasub arvestada, et üle 169 euroga pakutavad lennud on üsna kaugele triivinud soodsast pakkumisest. Kui hind on aga vähem kui 191 eurot tasub julgelt ära võtta. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Vaid üksikud päevad enne lendu pole üldse mõtet oodata madalaid hindu, kui tegu pole just klassikalise viimase hetke pakkumisega.

Krõbedama hinnaga Edinburghi lennud reisikonsultantidelt

Tüüpilised reisivahenduse OÜd nõuavad endale palga maksmiseks lennupiletite müümisel sageli päris eeskujuliku rahasumma, mille on sunnitud reisiplaneerija enda pangaarvelt kinni maksma. Enne lennuvõrdlussaitide pealetulekut ja laiemat interneti võidukäiku olid nõmedad tasud ootuspärane reisile mineku kulu.

Uuel kümnendil pole aga vastuvõetav 3 eurot, 8 eurot või isegi 20 eurot teenustasudeks maksta. Ise Šotimaale trippi planeerides ja pileteid ostes saab omada täielikku kontrolli soodsaimate lendude saamise osas. Mis iganes olukorras on iseseisvalt planeerimine reisiekspertide ja ülejäänud lisatasusid krahmavate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” variant.

Leia odava hinnaga lennupiletid Edinburghi

Edinburghi lennud Stockholmist, Helsingist või Riiast

Osa Eesti reisilistest valib Šotimaale lendamise hoopistükkis algusega põhja- või lõunanaabrite juurest. Elades Valgas, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks Tallinnasse või Lätti. Helsingi puhul mängib jällegi rolli, et päris mitmed kaasmaalased töötavad üle lahe juures.

Kui sa ei leia koheselt ühtki sobivat hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused odavfirmade pakkumiste leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse paikadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair.

Isegi kui sa oled teel eksootilisematesse riikidesse, ei pruugi Helsingist lennureisi alustamine kahtlane idee olla. Ka odavlennufirmade kõrval on aeg-ajalt vägevaid lennudiile just nimelt nendest linnadest. Näiteks mitmesuguste lennufirmade koostöös sündinud soodusmüügid lennupiletitele Helsingist USAsse ja Kanadasse.

Proovi kohe praegu kõige paremini sobivaid reisi kuupäevi Šotimaale

Toksi sisse sihtkoht ehk Edinburgh ja määra sobivad lennupäevad. Kõrvuta mõne hetkega absoluutselt kõiki põhilisi lennufirmasid ja lennubüroosid.

 

Edinburghi lendude hinnatase ja kompaniid

Enamjaolt platseeruvad Edinburghi lennupiletite hinnad skaalale 49 eurot kuni 93 eurot. Need on potentsiaalsed piletihinnad, mida saaksid paika määratud aegadeks lendude otsimisel oodata. Taoliseid hindu on pakkunud Ryanair.

Selgelt on lähiajaloos lennukompaniide poolt jagatud turule korralikke maiuspalu. Läbi aegade soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Šotimaale olnud nibin-nabin 6 eurot. Selliste piletite ostmiseks tuleb pedaal põrandasse suruda, sest taolise soodukaga vahvad hinnaüllatused ostetakse imeruttu.

Lennukompaniide sooduskampaaniad Šotimaale

Kuhu iganes sa reisi ei plaaniks, lennukompaniide sooduskampaaniad teevad reisi soodsamaks. Kõige paremini sobivad need reisisellidele, kel pole fikseeritud välja- ja tagasilennu ajad nii olulised.

Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha kasutud allahindlused reaalselt võrdlemisi väärtuslikuks. Suvalise näitena saaksid haarata odavlennu Tallinnast, et saada kasu 240-eurosest erihinnast Roomast Austraaliasse.

Täiesti esimene tunne “Õghh, kuskilt Euroopast” asendub hoopistükkis põnevusega osta lennupiletid eriti odavalt. Vahel saab sel viisil päris huvitavaid eelarve kärpeid luua.

Kasvõi pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas annab see võimaluse rohkem kohti nautida ja terve reisi isegi veel kustumatumaks muuta.

Leia odavad lennupiletid Edinburghi

Jälgi Edinburghi lennudiile

Lahtise ajakava korral on hea idee vaadata, mis toimub Reisitarga reisileidude rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisilehti, mitmesuguste otsimootorite süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid netiavarustes, et otsida üles suurepärase hinnaga Edinburghi lennupiletid.

Kahjuks jagatakse reaalsete reisileidude asemel nii mõnigi kord erakordset saasta. Enne iga uue leiu üles riputamist vaatame ükshaaval kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad ruttu, ent ikkagi annab see võimaluse tuua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Edinburghi lennuotsi on mõttekas piiluda lennupiletite ostukorvist

Reisitark teeb partnerluses Reisijuhiga igal kuul ilmuvat lendude ostukorvi. Teoreetiliselt peaksid saama avastada odavaima hinnaga lennud Šotimaale sellest laiapõhjalisest ülevaatest.

Kõige aluseks olev idee on igal korral äärmiselt lihtne. Kontrollime konkreetsel perioodil eranditult kõik odavaima hinnaga Edinburghi piletid üle. Jagame leide reisiplaneerijatega.

Praegu on realistlik, et sa ei suuda leida viimasest kokkuvõttest lende antud sihtkohta või on ülevaade juba täiesti aegunud. Vast pole midagi hullu, kuna avaldame selles postituses palju teisi variante odavate lendude leidmiseks.

Lennufirmade kampaaniad Šotimaale odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle soodusmüüke. Soovitame tšekkida Edinburghi tripi jaoks, kas nüüd on möllamas mingit kasulikku suurmüüki. Võimalik on kokkuvõttes säästa täitsa korralikult oma eelarve pealt. Iga kord ei pea isegi kampaania sihtkohtade seas Edinburghi lennupileteid olema esile toodud. Võtame aluseks juhusliku näite. Kui soovid saada lende Tenerife South lennujaama, siis võib marjaks ära kuluda tuntud odavlennufirma välkmüük Tallinnast. Põhimõtteliselt võiksid saada soodusmüügi raames odavamalt kohale Londonisse. Antud lennujaamast on võimalik otse lõppsihtkohta lennata. Pealegi märkimisväärselt paremate hindadega kodumaiste hindadega võrrelduna. Me hoiame laiematel promomüükidel silma peal. Uudista sujuvalt Reisitarga lennukampaaniate lehte ja saad sekundiga ülevaate, missugused kreisid müügid antud päeval parimaid reisidiile pakuvad.

Korduma kippuvad küsimused odavate Šotimaa lennupiletite kohta

loader-image

Tüüpilised mõlema otsa lennupiletite hinnad asetuvad Tallinn-Edinburgh liinil vahemikku 33 eurot kuni 76 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil pileteid ostes poleks võimalik märkimisväärselt raha välja käia ega meie reisileide jälgides tunduval määral tavapäraste hindade pealt raha kokku hoida.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait lubab üle tuhande lennufirma ja edasimüüja konkreetsel hetkel müüdavaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna firma midagi vahelt, siis nende saidi kasutamine tõsta kuidagi lennupileti hinda.

Kõige madalama hinnaga piletid on meile teadaolevalt olnud suunal Tallinn-Edinburgh-Tallinn ligikaudu 6 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et selliseid megapakkumisi on tulevikus veelgi laekumas!

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, veebisaiti või uudiskirja. E-kirja list on hea variant, kuna saad endale spämmivaba e-kirja mitte enam kui 2x igal nädalal. Samas annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas reisileidudele, mis kestavad ainult loetud tunnid.

Justament! Parima maksumusega lennupiletid võivad isegi olla ainult 6 eurot. Samas tuleb arvestada, et odavalt lendamiseks on oluline oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlik olla. Vaid nii saad olla kindel, et garanteerid endale odavaima lennupileti maksumuse.

Scroll to Top
Scroll to Top