Rijeka lennupiletid

Kuidas osta odavad lennud Rijekasse?

Kindlad kuupäevad?
✈️ Täiesti tasuta lennupiletite võrdlus
✈️ Võrdle sadu lennufirmasid ja edasimüüjaid
✈️ Veendu kohe parimas hinnas
✈️ Filtreeri väljumisaegu, lennufirmasid ja muud
VÕRDLE HINDU SKYSCANNERISVÕRDLE HINDU SKYSCANNERIS
Paindlikud kuupäevad?
🔥 Parimad lennupakkumised ja reisidiilid
🔥 Algusega Tallinnast, Riiast ja Helsingist
🔥 Tasuta uudiskiri, Facebooki leht ja veebisait
🔥 Hinnanäide: Edasi-tagasi Tallinnast Hispaaniasse 10 €
VAATA DIILE REISITARGASVAATA DIILE REISITARGAS
  Kuidas haarata säästuhinnaga lennud Horvaatiasse? Tee esimene samm ning alusta selle postituse uurimisest! Just nõnda mugav soodsate lendude teema tegelikult ongi. Järgnevatesse lõikudesse olema kogunud põhilise info lennupiletite tavapärastest maksumustest ning viisidest, mis moel maksimaalselt kiiresti ja lihtsalt endale Rijeka piletid kotti panna. Ja seda reisi alustades nii Helsingist, Tallinnast, Riiast kui ka Stockholmist. Leia odavad lennupiletid Rijekasse

Millised on veel sõltumatud lennupileti hindade võrdlussaidid?

Võrdle kvaliteetseid turvalisi lennuhindade võrdlussaite. Langeta oma valik ja osta käigu pealt odavaimad lennupiletid!

 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • PARIM
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus
 • Erapooletu
 • Usaldusväärne
 • Odavlendude fookus
 • Tippmugavus

Millise hinnatasemega Rijeka lennupiletid tasub ära võtta?

Horvaatiasse reisima minekuks tasub arvestada, et rohkem kui 192 euroga pakutavad lennupiletid on ikka üle keskmise eelarve. Kui hind on aga vähem kui 156 eurot pakub võimalust reisipiletite pealt kokkuhoiuks. Igal juhul on tõde see, et erinevate hooaegade, lennufirmade ja majanduslike tingimuste korral võib lennupileti hea hinna definitsioon suuresti erineda. Kasvõi hea näide on see, et kui konkreetsel lennul saavad teatud hinnaklassis istekohad otsa, siis edasised piletid võivad olla märgatavalt kallimad.

Juurdehindlusega Rijeka lennud reisibüroodelt

Tüüpilised reisibürood võtavad endale preemiaks lendude müümisel mõnikord eeskujuliku vaheltkasu, mida peab ostja enda pangaarvelt tasuma. Enne võrdlussaitide pealetungi ja üleüldist veebinduse laienemist olid taolised teenustasud loomulik reisi eelarve kulurida. Tänapäeval ei ole sugugi reaalne 5 €, 11 € või kogunisti 17 € teenustasudeks välja käia. Omal käel Horvaatiasse trippi korraldades ja lennupileteid ostukorvi asetades saad olla kindel, et väldid kahtlaseid kõrvaltasusid. Päeva lõpuks on alati ise reisi planeerimine reisibüroode ja muude lisatasusid võtvate vahendajatega võrreldes “reisi targalt” otsus. Leia parima hinnaga lennupiletid Rijekasse

Rijeka lennupiletid Helsingist, Riiast või Stockholmist

Osa eestlastest valib Horvaatiasse lendamise hoopistükkis algusega Riiast. Omades elukohta Pärnus, siis ei pruugi olla suur vahe, kas sõidad lennu alustamiseks pealinna või Riiga. Helsingi puhul mängib tähtsat rolli see, et nii mõnedki kaasmaalased töötavad soomlaste juures. Kui sa ei leia kohe mitte ühtki normaalset hinda Tallinnast, siis tasub mõelda Riia peale. Lõunanaabrite juures on parimad tingimused discount tüüpi lennufirmade diilide leidmiseks, kuna Riiast stardivad paljudesse sihtkohtadesse, näiteks Wizz Air ja Ryanair. Isegi plaanides reisi eksootilisematesse paikadesse, ei pruugi tingimata Vantaa või Riia lennujaamast lennureisi alustamine küsitav mõte olla. Ka odavlendude kõrval on iga natukese aja tagant suurepäraseid lennudiile täpselt lennujaamadest. Näiteks erinevate lennundusalliansside sooduskampaaniad piletitele Helsingi lennujaamast USAsse.

Testi kohe kõige paremini sobivaid lendude kuupäevi Horvaatiasse

Sisesta sihtriigi lennujaam ehk Rijeka ja vali klappivad lennupäevad. Kõrvuta vähem kui minutiga absoluutselt kõiki põhilisi lennukompaniisid ja lennubüroosid.

 

Rijeka lendude hinnatase ja vedajad

Harilikult asetuvad Rijeka lennuotsade hinnad skaalale 157 eurot kuni 219 eurot. Need on kõige tõenäolisemad piletihinnad, mida saad kindlateks aegadeks lennupiletite otsimisel eeldada. Selliseid hindu on pakkunud airBaltic, Lufthansa ja teised. Selgelt on lähiajaloos lennufirmade poolt jagatud turule korralikke kompvekke. Lähiajaloo soodsaimad lennupiletid on Tallinnast Horvaatiasse olnud veidi siia-sinna 103 eurot. Selliste piletite ostmiseks peab gaasi andma, kuna need lähevad mõnikord loetud tundidega kaubaks.

Lennukompaniide soodusmüügid Horvaatiasse

Mis iganes sihtkohta sa oma reisi ei plaaniks, lennuettevõtete kampaaniad kuluvad marjaks ära. Kõige paremini sobivad need reisisõpradele, kellel ei ole konkreetsed kuupäevad niivõrd tähtsad. Mõnikord võivad kujuneda pealtnäha mõttetud soodusmüügid reaalselt üllatavalt väärtuslikuks. Juhusliku näitena võiksid haarata odavlennufirma otsa Tallinnast, et võtta maksimum 272-eurosest kampaaniahinnast Milanost ookeani taha. Esmane emotsioon “Njah, mingist suvalisest linnast” asendub hoopis võimalusega osta lennureis iseäranis odavalt. Mõnikord annab niiviisi täitsa ägedaid lennukombinatsioone luua. Näiteks pikamaalendude ja Euroopa odavlendude miksimisel võib tekkida vajadus võtta öömaja mingis peatuspaigana toimivas linnas. Samas aitab see rohkem sihtkohti avastada ja kogu tripi veelgi kustumatumaks teha. Leia soodsad lennupiletid Rijekasse

Jälgi Rijeka reisidiile

Paindliku graafiku korral on suurepärane mõte uudistada, mis toimub Reisitarga reisipakkumiste rubriigis. Kammime kogu aeg läbi reisiportaali, erinevate otsiportaalide süsteeme ja muid ülevaatlikke pakkujaid internetis, et teha kindlaks taskukohase hinnaga Rijeka lennupiletid. Otsesõnu reklaamitakse reaalsete lennupakkumiste pähe nii mõnigi kord õudsat prügi. Enne iga värske diili üles riputamist vaatame ise kõik hinnad üle. Loomulikult aeguvad hinnad kähku, ent ikkagi võimaldab see luua reisisõpradele kõrgemat kvaliteeti.

 

Rijeka lende on mõistlik kontrollida lennupiletite hinnavaatlusest

Reisitark valmistab partnerluses Reisijuhiga (umbes) igakuist lendude ostukorvi. Idee poolest saad avastada kõige säästlikuma hinnaga piletid Horvaatiasse taolisest laiapõhjalisest kokkuvõttest. Vundamendina toimiv idee on alati äärmiselt lihtne. Vaatame konkreetsel perioodil kõik odavaimad Rijeka piletid üle. Seejärel jagame diile reisisõpradega. Absoluutselt on tõenäoline, et sa ei leia viimasest kokkuvõttest lende Horvaatiasse või on ostukorv juba korralikult oma aja ära elanud. Äkki pole probleemi, kuna avaldame selles artiklis terve kamaluga teisi variante odavate lendude välja raalimiseks.

Lennufirmade kampaaniad Horvaatiasse odavamalt lendamiseks

Lennufirmad teevad ikka ja jälle sooduskampaaniaid. Hea mõte on tšekkida Rijeka reisiplaani teostamiseks, kas nüüd on möllamas mingisugust vinget suurmüüki. Nii saad kokkuvõttes säästa täitsa korralikult raha. Igal korral ei pea sugugi kampaania nimekirjas Rijeka lende olema välja toodud. Toome suvalise näite. Soovides saada lennupileteid Mallorcale, siis võib marjaks ära kuluda Wizz Air kiirmüük alguspunktiga Tallinnast. Täpsemalt võid saada soodusmüügi tulemusena säästlikumalt edasi Londoni lennujaama. Sealt kandist on võimalik otsemaid edasi lennata. Pealegi tunduvalt konkurentsivõimelisemate hindadega Eestiga võrrelduna. Me hoiame laiematel odavmüükidel silma peal. Tšeki lihtsalt Reisitarga lennumüükide sektsiooni ja saad hetkega 360° vaate, missugused ostumöllud praegusel hetkel esiplaanil on.

Korduma kippuvad küsimused odavate Rijeka lennupiletite kohta

loader-image

Absoluutselt! Soodsaima maksumusega lennupiletid võivad olla vaid 110 eurot. Samas tuleb jälgida, et taskukohaselt reisimiseks on vajalik oma eelistatud kuupäevadega pigem paindlikum olla. Vaid nii saad olla kindel, et kindlustad endale odavaima hinna.

Meie soovitame lõigata kasu Skyscannerist, kuna see võrdlussait võimaldab üle 1000 lennukompanii ja vahendaja konkreetsel hetkel saadaval olevaid lennupiletite maksumusi võrrelda. Kuna Skyscanner midagi vahelt, siis nende teenuse kasutamine ei mõjuta lennu hinda.

Jälgi Reisitarga Facebooki lehte, uudiskirja või veebisaiti. Uudiskiri on hea variant, kuna saad endale rämpsuvaba uudiskirja maksimaalselt 2x nädalas. Samaaegselt annab Facebooki uudiste tulp võimaluse olla välkkiirelt reageerimas pakkumistele, mis kehtivad ainult paar tundi.

Kõige soodsama hinnaga lennupiletid on meie analüüsi raames olnud marsruudil Tallinn-Rijeka-Tallinn keskmiselt 110 eurot. Hoiame pidevalt silma peal ja loodame, et superdiile on tulevikus veelgi laekumas!

Keskmised mõlema otsa lennupiletite hinnad platseeruvad Tallinn-Rijeka liinil maksumuse ulatusse 143 eurot kuni 231 eurot. See ei tähenda, et viimasel momendil ostes poleks võimalik tuntavalt rohkem maksta ega meie lennuleide kasutades selgel määral tavapäraste hindade pealt säästa.

Scroll to Top
Scroll to Top